Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 marca 2010, 15:57

Kody do gry God of War III (ukryte bonusy) PS3

Triki do gry

Ukryte bonusy

Poziom trudności Chaos – W celu odblokowania najwyższego poziomu trudności Chaos musisz ukończyć grę na poziomie Spartan, God lub Titan.

Nowy kostium – W celu odblokowania kostiumu Fear Kratos musisz ukończyć grę na dowolnym poziomie trudności. Kostium możesz założyć z poziomu menu skarbów i sprawia on, że ataki zadają poczwórne obrażenia. Uwaga! Założenie kostiumu blokuje możliwość zdobywania kolejnych trofeów!

Wyzwania – W celu odblokowania dodatkowych wyzwań (tryb Challenges of Olympus) musisz ukończyć grę na dowolnym poziomie trudności.

Arena – W celu odblokowania specjalnej areny musisz pomyślnie ukończyć wszystkie wyzwania (Challenges of Olympus).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 marca 2010