Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 grudnia 2009, 13:08

Demon's Souls (2009) PS3

Triki do gry

Triki

Jeżeli zginiesz w walce możesz spróbować wyratować się zanim gra dokona automatycznego zapisu Twoich aktualnych postępów. W tym celu musiałbyś błyskawicznie wcisnąć przycisk PS (logo PlayStation na padzie) i potwierdzić chęć wyjścia z gry (quit).

Możesz także spróbować sklonować kilka przedmiotów, przy czym wymagany jest udział dwóch graczy. Przyzwij czarnego lub niebieskiego fantoma. Istota ta musi następnie upuścić posiadane przedmioty, wyjść z gry i ponownie do niej dołączyć. Sztuczkę tę możesz powtarzać wiele razy.

Easter eggs

Ustaw datę 31 listopada na zegarze systemowym konsoli, a zauważysz, że przeciwnicy stali się jeszcze potężniejsi. Warto też zauważyć, że możesz zostać przeniesiony w unikalne miejsce jeśli uda Ci się pokonać bossa Vanguard w końcówce tutoriala.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 grudnia 2009