Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 lipca 2006, 17:27

Kody do gry Jaws Unleashed PC

Kody do gry

W pierwszej kolejności będziesz musiał uruchomić grę. Po dotarciu do ekranu tworzenia nowego profilu wpisz (zamiast swojej nazwy profilu) jeden z poniższych kodów w celu skorzystania z odpowiednich cheatów.

shaaark – otrzymujesz dostęp do wszystkich ukrytych bonusów; ponadto do konta dodawanych jest 300,000 punktów

blooood – gracz otrzymuje milion punktów

unstopable – nieśmiertelność

Ponadto w trakcie zabawy można odblokować poniższe bonusy:

Możliwość wyboru dowolnego poziomu

Podczas gry (tryb Story Mode) musisz odszukać 45 tablic rejestracyjnych. Po powrocie do menu głównego będziesz mógł wybrać dowolny etap.

Nieskończone zdrowie

Odszukaj i zabierz 50 skrzyń ze skarbami (tryb Story Mode). Po odnalezieniu wszystkich skrzyń zapisz stan gry. Wczytanie tego save’a odblokuje nieskończoną ilość zdrowia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2006