Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 sierpnia 2004, 20:41

Kody do gry Castlevania: Aria of Sorrow GBA

Use no souls – Wpisz NOSOUL jako imię i zacznij nową grę.

Use no items – Wpisz NOUSE jako imię i zacznij nową grę.

Graj jako Julius Belmont – Ukończ grę z "dobrym" zakończeniem. Potem wpisz JULIUS jako imię i zacznij nową grę.

Ukończ grę jako Julius Belmont w normalnej grze, a będziesz mógł zagrać nim z trybie Boss Rush.

Wybór języka – Podczas gry naciśnij L + R + A + B + select + start. Pojawi się menu pozwalające Ci na zmianę języka wyświetlanego tekstu na angielski, francuski lub niemiecki.

Uwaga: Kiedy wybierzesz język gra sama się zresetuje, bez zapisywania.

Poziom trudności Hard – Ukończ grę z „dobrym” zakończeniem. Kiedy zaczniesz nową grę, będziesz mógł wybrać poziom trudności normal albo hard.

Tryb Boss Rush – Ukończ grę, żeby odblokować opcję ”Boss Rush” która znajdzie się w menu „Special”. Mierzony jest czas jaki poświęciłeś na przejście wszystkich bossów w grze. Przedmioty jakie dostajesz uzależnione są od tego, ile czasu było ci potrzebne na pokonanie wszystkich bossów. Każdy przedmiot możesz zdobyć tylko raz.

Opcja „sound” – Ukończ grę z „dobrym” zakończeniem a odblokujesz w menu „Special” opcję „sound”.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2004