Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 stycznia 2021, 11:50

A Short Hike (kody) Switch

Wstęp

A Short Hike jest stworzoną przez firmę adamgryu niezależną grą przygodową. W trakcie zabawy wcielamy się w ptaka o imieniu Claire, która przebywa na wakacjach wraz ze swoją ciocią u podnóża góry zwanej Jastrzębim Szczytem (ang. Hawk Peak). Bohaterka postanawia się na nią wspiąć w celu skontaktowania z matką. Po drodze przyjdzie jej uczestniczyć w różnorakich wydarzeniach, poszukiwać sekretów oraz wykonywać misje zlecane przez turystów, za co otrzymuje pióra zwiększające jej wytrzymałość i pozwalające wspinać się na coraz wyższe partie wzniesienia.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij jednocześnie R + ZR + L + ZL + Lewa gałka na dół + Prawa gałka na dół + -. Aktywuje to menu Cheat w Opcjach. W nim to możesz wprowadzać poniższe kody.

  1. stuffplz – zdobądź łopatę, wędkę, wiadro, topór, 300 monet, buty do biegania i 5 piór
  2. showtimeplz – ustawienia graficzne
  3. nouiplz – ukryj interfejs
  4. loadgameplz – wczytaj ostatni zapis
  5. nopeplz – usuń pióro
  6. saveplz – zapisz grę
  7. newgameplz – rozpocznij nową grę
  8. imstuckplz – teleport do miejsca startowego

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 stycznia 2021