Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 listopada 2020, 12:30

Kody do gry The Dark Pictures: Man of Medan (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

The Dark Pictures: Man of Medan jest stworzoną przez studio Supermassive Games filmową grą przygodową. Opowiada ona historię grupy miłośników nurkowania, którzy udają się na wyprawę w celu zbadania zatopionego samolotu z okresu II wojny światowej. Sprawy szybko zaczynają jednak przybierać bardzo dziwny obrót. Zabawa skupia się na dokonywaniu wyborów wpływających na opowieść, rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych i braniu udziału w sekcjach zręcznościowych, podczas których musimy wciskać odpowiednie klawisze.

Triki do gry

Specjalne nagrania

Wideo

Jak odblokować?

Creating the Curator

Ukończ scenę Open Deck.

Playing the Fool

Ukończ scenę Storm.

Secrets of the Ourang Medan - Part 1

Zbierz 25 sekretów.

Secrets of the Ourang Medan - Part 2

Zbierz 50 sekretów.

The History of Anthological Horror

Ukończ sceny Dive lub Uninvited Guests.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2020