Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 sierpnia 2020, 13:37

Kody do gry The Last Guardian (Badge of Honor) PS4

Wstęp

The Last Guardian jest stworzoną przez Fumito Uedę i jego Team Ico mieszanką gry przygodowej i platformówki. Głównym bohaterem jest mały chłopiec, który z pomocą tajemniczego stwora – pół psa, pół orła o imieniu Trico – musi wydostać się z pradawnych ruin. Podczas wędrówki nietypowy duet musi rozwiązywać skomplikowane zagadki, eliminować przeciwników oraz pokonywać liczne przeszkody. Aby robić to efektywnie, niezbędne jest budowanie więzi między protagonistą a Trico.

Triki do gry

Badge of Honor

Aby odblokować Badge of Honor do użycia w trybie New Game+, musisz ukończyć grę co najmniej raz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 sierpnia 2020