Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 maja 2020, 20:20

Kody do gry Detroit: Become Human (easter eggi) PC, PS4

Wstęp

Detroit: Become Human to kolejna filmowa przygodówka stworzona przez studio Quantic Dream i Davida Cage'a. Opowiada ona historię trójki androidów - Kary, Markusa i Connora - żyjących w Detroit w 2038 roku. Muszą oni zmagać się z powszechną niechęcią ze strony ludzi. Tytuł obfituje w szereg trudnych wyborów moralnych, wpływających na kształt zabawy.

Triki do gry

Agent 47 w CyberLife

Gdy powrócisz do CyberLife jako Connor, wsłuchaj się w system ochrony, który skanuje cię w drzwiach. Dowiesz się, że jeden ze strażników eskortujących bohatera jest opisany jako Agent 47, co jest ukłonem dla serii Hitman.

Kara na złomowisku

Gdy jeden z bohaterów trafi na złomowisko, zbadaj obszar bezpośrednio obok skarpy, na którą musisz się wspiąć. Znajdziesz tam porzuconą Karę – ten sam model androida, który można było zobaczyć w słynnym demie technicznym studia Quantic Dream z 2012 roku.

Ptaki z origami

W domu malarza poświęć czas na pełną eksplorację pokoju. W rogu za za stołem Carla na półkach znajdziesz kilka sporej wielkości ptaków z origami. Stanowią one nawiązanie do jednej z poprzednich gier studia Quantic Dream – Heavy Rain.

Filmy

Podczas bitwy o Detroit będzie miała miejsce cutscenka, w której Kara podniesie broń z ziemi. Zwróć uwagę na bilbordy znajdujące się za nią. Reklamują one filmy Heavy Rain, To Infinite and Beyond, Nomad Soul, and Jungle 2. Te trzy pierwsze to nawiązania do poprzednich gier studia Quantic Dream – Heavy Rain, Beyond: Two Souls oraz Omikron: The Nomad Soul.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 maja 2020