Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 kwietnia 2020, 23:36

Kody do gry Mount & Blade II: Bannerlord (kody) PC

Wstęp

Mount & Blade II: Bannerlord jest drugą pełnoprawną odsłoną popularnej sandboksowej serii, która łączy elementy strategii, gry akcji i RPG-a. Akcja tytułu toczy się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwowzoru. Władca potężnego mocarstwa będącego hegemonem w quasi-średniowiecznej krainie Calradia umiera bezpotomnie. W ten sposób rozpoczyna się chaos, w którym musi odnaleźć się sterowany przez nasz bohater bądź bohaterka. Zabawę rozpoczynamy na samym dole hierarchii i naszym zadaniem jest dojście na szczyt. Aby to osiągnąć, musimy rekrutować kolejnych wojaków do naszej drużyny, wykonywać różne zadania dla lordów i prowadzić spektakularne bitwy.

Kody do gry

W Dokumentach wejdź do folderu Mount and Blade II Bannerlord, a następnie otwórz plik engine_config.txt. Odnajdź linijkę cheat_mode = 0 i zmień wartość 0 na 1. Teraz będziesz mógł korzystać z następujących skrótów klawiszowych:

  1. Ctrl + F4 – w trakcie walki ogłusz przeciwnika
  2. Ctrl + Alt + F4 – ogłusz całą armię przeciwnika
  3. Ctrl + H – całkowite uzdrowienie
  4. Ctrl + Shift + H – całkowite uzdrowienie konia
  5. Ctrl + F2 – ogłusz jednego ze swoich żołnierzy
  6. Ctrl + F3 – ogłusz swoją postać
  7. Ctrl + Shift + F3 – ogłusz swojego konia (musisz na nim siedzieć)
  8. Ctrl + kliknięcie lewym przyciskiem myszy na mapie świata – teleportuj się we wskazane miejsce na mapie świata

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 kwietnia 2020