Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 marca 2020, 19:27

Kody do gry Doom Eternal (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Doom Eternal jest stworzoną przez studio id Software kontynuacją rebootu kultowego cyklu strzelanek FPP z 2016 roku. Tym razem główny bohater, Doom Slayer, musi zmierzyć się z demonami z piekła rodem między innymi na Ziemi. Zabawa skupia się na przemierzaniu kolejnych poziomów pełnych przeszkód i znajdziek do zebrania oraz niezwykle dynamicznej walce z przeciwnikami. Tytuł oferuje kampanię dla pojedynczego oraz kilka trybów wieloosobowych.

Triki do gry

Klasyczne części

Aby móc zagrać w pierwszą, klasyczną odsłonę cyklu Doom w Doom Eternal, musisz zebrać czternaście dyskietek porozrzucanych po różnych mapach. Z kolei by zagrać w drugą, podejdź do komputera w kwaterze głównej bohatera i wpisz FLYNNTAGGART.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020