Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 marca 2020, 19:26

Kody do gry Animal Crossing: New Horizons (złote narzędzia) Switch

Wstęp

Animal Crossing: New Horizons jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów farmera. Trafiamy w niej na niezamieszkałą wyspę, gdzie wysłał nas Tom Nook, właściciel firmy deweloperskiej Nook Inc. Ma on w planach zabudowę lądu, w czym musimy mu pomóc. Zabawę zaczynamy od zera z minimalną ilością surowców. Za ich pomocą tworzymy pierwsze narzędzia i przedmioty, zdobywamy kolejne zapasy i wznosimy kolejne budynki, które w dużym stopniu możemy sami umeblować. W tytule istnieje opcja zabawy solowej oraz kooperacyjnej do maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Złote narzędzia

Narzędzie

Jak odblokować?

Złoty topór

Zniszcz 100 toporów dowolnego typu.

Złota siatka

Ofiaruj wszystkie robaki muzeum.

Złota wędka

Ofiaruj wszystkie ryby muzeum.

Złota łopata

Uratuj Gullivera 30 razy.

Złota proca

Zestrzel mnóstwo balonów.

Złota konewka

Zdobądź 5 gwiazdek w ocenie wyspy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020