Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 marca 2020, 18:52

Animal Crossing: New Horizons (odblokowywane budynków; pieniądze z kamieni; spadająca gwiazda) Switch

Wstęp

Animal Crossing: New Horizons jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów farmera. Trafiamy w niej na niezamieszkałą wyspę, gdzie wysłał nas Tom Nook, właściciel firmy deweloperskiej Nook Inc. Ma on w planach zabudowę lądu, w czym musimy mu pomóc. Zabawę zaczynamy od zera z minimalną ilością surowców. Za ich pomocą tworzymy pierwsze narzędzia i przedmioty, zdobywamy kolejne zapasy i wznosimy kolejne budynki, które w dużym stopniu możemy sami umeblować. W tytule istnieje opcja zabawy solowej oraz kooperacyjnej do maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Odblokowywane budynków

Budynek

Jak odblokować?

Able Sisters

Kup tkaniny o wartości co najmniej 5000 od Mabel w Nook's Cranny, a następnie porozmawiaj z nią następnym razem gdy będzie w mieście.

Museum

Gdy będziesz miał w mieście Blathers, podaruj mu15 różnych gatunków ryb, robaków i skamielin.

Nook's Cranny

Gdy ulepszysz swój pierwszy dom, porozmawiaj z Timmym, a następnie zbierz i daj mu 30 sztuk drewna, twardego drewna i miękkiego drewna i 30 bryłek żelaza.

Resident Services Building

Zbierz wszystkich mieszkańców wioski i porozmawiaj z Tomem Nookiem.

Pieniądze z kamieni

Każdego dnia jeden losowy kamień będzie wyrzucał z siebie pieniądze, gdy uderzysz go łopatą. Możesz go walnąć maksymalnie osiem razy, za każdym razem otrzymując większą kwotę. Wykop dołek za swoją postacią, by nie odrzucało ją do tyłu po każdym uderzeniu.

Spadająca gwiazda

Gdy zobaczysz spadającą gwiazdę, szybko wciśnij przycisk A. W trakcie dnia jej fragmenty powinny znaleźć się na brzegi.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 marca 2020