Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 stycznia 2020, 20:26

Kody do gry Shadow of the Colossus (2005) (triki) PS2

Wstęp

Shadow of the Colossus jest stworzoną przez studio Team Ico nietypową grą akcji. Tytuł opowiada o przygodach pewnego mężczyzny, który musi pokonać potężnych tytanów, by przywrócić życie ukochanej. Zabawa ogranicza się jedynie do odnajdywania potężnych bossów i walki z nimi. Nie jest to jednak łatwe, gdyż każdy kolos stanowi zagadkę zręcznościowo-logiczną.

Triki do gry

Tryb Time Attack

Ukończ grę i wczytaj save’a utworzonego po napisach końcowych. Pomódl się przed stauą kolosa, by wejść w tryb Time Attack.

Poziom trudności Hard i Hard Time Attack

By go odblokować wystarczy ukończyć grę.

Brązowy Argo

Zbierz wszystkie przedmioty w trybie Time Attack, a następnie przytrzymaj przycisk Kwadrat w menu tytułowym. Twój koń zmieni maść na brązową.

Biały Argo

Zbierz wszystkie przedmioty w trybie Time Attack na poziomach normalnym i trudnym, a następnie przytrzymaj przycisk Kółko w menu tytułowym. Twój koń zmieni maść na białą.

Symbol Ico

Jeśli na karcie pamięci twojej konsoli będzie zapis z Ico, wówczas na czole twojego konia pojawi się charakterystyczna litera I.

Tryb Reminiscence

Gdy zabijesz kolosa, powrócisz na miejsce, gdzie z nim walczyłeś, podejdziesz do jego spetryfikowanego ciała i wciśniesz kółko, wówczas będziesz mógł ponownie stoczyć z nim walkę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 stycznia 2020