Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 grudnia 2019, 22:38

Kody do gry Death Stranding (triki) PS4

Wstęp

Death Stranding jest stworzoną przez legendarnego Hideo Kojimę i jego studio Kojima Productions nietypową grą akcji. W trakcie zabawy wcielamy się w Sama Portera Bridgesa, kuriera, który podróżuje po postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych w celu ponownego zespolenia mieszkańców tego kraju. Po drodze musi on dostarczyć szereg różnych paczek, uważając przy okazji na szalonych MUŁ-ów oraz tajemniczych i śmiertelnie niebezpiecznych „wynurzonych”.

Triki do gry

Dotarcie do Węzła Jeziornego

W rozdziale 10 gry zatytułowanym Die-Hardman twoim głównym zadaniem jest dotarcie do Węzła Jeziornego. Aby tego dokonać, nie musisz po raz kolejny przedzierać się przez góry. Wystarczy, że będziesz trzymał się brzegu zbiornika ze smołą i kierował w stronę farmy temporalnej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 grudnia 2019