Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 października 2019, 13:36

Shadowrun Returns (kody) PC

Wstęp

Shadowrun Returns jest stworzoną przez studio Harebrained Schemes grą RPG opartą na licencji popularnego papierowego systemu. Akcja tytułu toczy się w 2054 roku, w którym przeplatają się ze sobą elementy cyberpunku i typowego fantasy, a magia oraz obce rasy pokroju elfów, krasnoludów czy trolli nie są absolutnie niczym nadzwyczajnym. W takim świecie przeżywać przygody przyszło naszemu bohaterowi (bądź bohaterce) oraz jego towarzyszom. Tytuł jest dość typowym przedstawicielem gatunku, zatem jego głównymi filarami są rozwój postaci, rozmowy z postaciami niezależnymi, wykonywanie zadań i toczenie walk, które są zrealizowane w systemie turowym.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij Alt + F1, Ctrl + F1, Alt + ~ lub Ctrl + ~, a następnie wpisz jeden z poniższych kodów i zatwierdź go Enterem.

 1. addKarma [liczba] – dodaj wybraną [liczbę] karmy obecnemu graczowi
 2. addAP [liczba] – dodaj wybraną [liczbę] HP
 3. suicide – popełnij samobójstwo
 4. endturn – zakończ turę wroga
 5. toggleGodMode – super prędkość, większe obrażenia, nieśmiertelność
 6. slaughter [promień] – zabij wszystkich przeciwników we wskazanym [promieniu]
 7. deathray – zabij wszystkich widocznych wrogów
 8. toggleNeverMiss – każda akcja ma 100% szansy na trafienie
 9. restoreAP – przywróć AP
 10. setHP [liczba] – ustaw zdrowie na wybraną [liczbę] punktów
 11. stunray – ogłusz wszystkich widocznych przeciwników

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 października 2019