Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 czerwca 2019, 11:36

Kody do gry Days Gone (prawdziwe zakończenie) PS4

Wstęp

Days Gone jest opracowaną przez studio Bend trzecioosobową grą akcji z otwartym światem. W tytule wcielamy się w Deacona St. Johna, byłego członka gangu motocyklowego, a obecnie łowcy nagród, który próbuje przetrwać w opanowanym przez zombie świecie. Zabawa polega na eksplorowaniu mapy, wykonywaniu kolejnych misji i walce z wrogami – zarówno żywymi, jak i nieumarłymi. Do dyspozycji mamy rozbudowany arsenał broni oraz sporo umiejętności specjalnych, jak na przykład spowolnienie czasu.

Triki do gry

Ukryte zakończenie i broń

Ukończ główną historię. Po obejrzeniu napisów końcowych, wrócisz do otwartego świata. Powykonuj w nim kilka aktywności. Po pewnym czasie skontaktuje się z tobą O'Brian. W ten sposób rozpoczniesz prawdziwą ostatnią misję wątku fabularnego. Po jej zakończeniu, zdobędziesz plany tajnej broni NERO.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 czerwca 2019