Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 kwietnia 2019, 14:38

Kody do gry Rise of the Argonauts (triki) PC, X360, PS3

Wstęp

Rise of the Argonauts jest RPG-iem akcji stworzonym przez Liquid Entertainment. Głównym bohaterem jest mityczny Jazon, który wraz z towarzyszami wyrusza na statku Argo w podróż, której celem jest odnalezienie Złotego Runa. W trakcie zabawy odwiedzimy 15 różnorodnych wysp, na których przyjdzie nam walczyć z wrogimi istotami za pomocą broni białej i magii. Podczas potyczek nie jesteśmy na szczęście sami. Bohatera wspomaga maksymalnie dwóch towarzyszy, którym można wydawać proste polecenia.

Triki do gry

Walka z Peliasem

Gdy Pelias strzela do ciebie swoim promieniem, zablokuj go aż do końca, a później zaatakuj go włócznią. Powtórz to dwa razy. Kiedy Pelias wzbije się i wypuści fioletowe kulki, przytrzymaj [Block]. Poczekaj, aż cię okrążą i wciśnij [Power Block]. Gdy boss wróci na ziemię, stań plisko niego i kontynuuj naciskanie [Power Block]. Nie powinieneś otrzymać żadnych obrażeń.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 kwietnia 2019