Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 marca 2019, 22:15

Anthem (kody) PS4

Wstęp

Anthem jest trzecioosobową grą akcji z elementami RPG od studia BioWare. Przenosimy się w niej na odległą planetę pełną niebezpiecznej fauny, gdzie jako śmiałkowie wyposażeni w potężne pancerze zwane Javelinami wypełniamy różne zadania. Zabawa opiera się na walce, w której kluczowymi elementami są zdolność latania, potężne bronie i umiejętności specjalne, odmienne dla każdego modelu zbroi. Tytuł kładzie duży nacisk na aspekty sieciowe.

Kody do gry

W menu głównym wprowadź następującą kombinację przycisków:

Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > Kółko > X

Włączysz tym samym 8-bitowy motyw główny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 marca 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz