Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 lutego 2019, 21:18

Pokemon: Let's Go, Pikachu! (triki) Switch

Wstęp

Pokemon: Lets' Go Pikachu i Let's Go Eevee to przeznaczone na konsolę Nintendo Switch poboczne odsłony kultowego cyklu jRPG-ów od studia Game Freak. Przenosimy się w nich do regionu Kanto, zamieszkałego przez dysponujące potężnymi mocami stworki zwane Pokemonami. Wcielamy się w trenera (bądź trenerkę), który zajmuje się ich łapaniem i wystawianiem do walki przeciwko innym. Tytuły w pełni wykorzystują możliwości kontrolerów ruchowych Switcha i po raz pierwszy wprowadzają do cyklu elementy kooperacyjne.

Triki do gry

Shiny Charm

Aby zdobyć Shiny Charm, które zwiększy prawdopodobieństwo na spotkanie błyszczących Pokemonów, porozmawiaj z Reżyserem Gry po schwytaniu Pokemonów #001-#150 z Pokedexu. W liczbie tej nie mieszczą się Mew, Meltan oraz Melmetal.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 lutego 2019