Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 stycznia 2019, 13:31

Jam Sessions (kody) PC, NDS

Wstęp

Jam Sessions jest stworzoną przez studio Plato i wydaną przez firmę Ubisoft grą muzyczną, przeznaczoną na Nintendo DS. Tytuł zmienia konsolę w gitarę – na panelu dotykowym pojawiają się struny, a kombinacje przycisków na d-padzie odpowiadają poszczególnym akordom. Naszym zadaniem jest odtwarzanie znanych utworów lub komponowanie własnych, co jest jedną z głównych atrakcji produkcji.

Kody do gry

Wprowadź poniższą kombinację w menu Free Play:

Góra > góra > dół > dół > lewo > prawo > lewo > prawo

Odblokujesz w ten sposób trzy bonusowe piosenki - I'm Gonna Miss Her Brada Paisleya, Needles and Pins Toma Petty'ego oraz Wild Thing Jimmiego Hendriksa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 stycznia 2019