Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 stycznia 2019, 22:44

Space Station: Frontier (triki) AND, iOS

Wstęp

Space Station: Frontier jest mobilną strategią typu tower defense, stworzoną przez studio Origin8 Technologies. Akcja tytułu rozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której ziemskie zasoby uległy wyczerpaniu. Wcielamy się w zarządcę stacji wysłanej w dalekie zakątki kosmosy w celu gromadzenia surowców. Niestety, w trakcie wykonywania misji atakują nas agresywni obcy. Naszym zadaniem jest obrona stacji. W tym celu konstruujemy kolejne wieżyczki i inne obiekty bojowe, zdobywamy zasoby oraz dbamy o zaplecze energetyczne.

Triki do gry

Tryb Survival

Aby odblokować tryb Survival, pomyślnie ukończ 3 misje kampanii.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 stycznia 2019