Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 listopada 2018, 16:45

Skylanders Giants (triki) X360, PS3, WWW, Wii, WiiU

Wstęp

Skylanders Giants jest kolejną odsłoną nietypowego cyklu trójwymiarowych platformówek. Jej głównymi bohaterami są tytułowi giganci, których zadaniem jest powstrzymanie planów złego Kaosa. Po drodze przyjdzie im zmierzyć się z licznymi przeciwnikami, popisać się zręcznością podczas pokonywania sekcji platformowych oraz rozumem w trakcie rozwiązywania zagadek logicznych. Co ciekawe, kolejne postacie odblokowujemy nie w trakcie zabawy, a poprzez kupowanie ich figurek w prawdziwych sklepach, a następnie przenoszenie ich do świata tytułu za pomocą specjalnego urządzenia podpinanego do konsoli.

Triki do gry

Tryb Nightmare

Aby odblokować tryb trudności Nightmare, musisz ukończyć grę co najmniej raz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 listopada 2018