Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 4 października 2018, 22:34

NHL 19 (triki) PS4, XONE

Wstęp

NHL 19 jest kolejną odsłoną wirtualnego hokeja na lodzie od EA Sports. Po raz kolejny gracze mogą pokierować jedną z w pełni licencjonowanych drużyn amerykańsko-kanadyjskiej ligi NHL i wziąć udział w różnorodnych trybach – pojedynczych meczach, karierze czy rywalizacji sieciowej.

Triki do gry

Wygrywanie wznowień

Aby łatwo wygrywać wznowienia, ustaw się stroną backhandową, a następnie wykonaj backhand stick lift. Powinieneś sprowokować w ten sposób przeciwnika i bez problemu wygrać pojedynek.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 października 2018