Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:44

Kody do gry The Last Guardian (dodatkowe kostiumy) PS4

Wstęp

The Last Guardian jest stworzoną przez Fumito Uedę i jego Team Ico mieszanką gry przygodowej i platformówki. Głównym bohaterem jest mały chłopiec, który z pomocą tajemniczego stwora – pół psa, pół orła o imieniu Trico – musi wydostać się z pradawnych ruin. Podczas wędrówki nietypowy duet musi rozwiązywać skomplikowane zagadki, eliminować przeciwników oraz pokonywać liczne przeszkody. Aby robić to efektywnie, niezbędne jest budowanie więzi między protagonistą a Trico.

Triki do gry

Dodatkowe kostiumy

Po pomyślnym przejściu gry po raz pierwszy będziesz mógł odblokować kostiumy bonusowe, rozpoczynając kampanię po raz wtóry i karmiąc Trico beczkami z jedzeniem, które są porozrzucane po całym terenie gry.

Kostium Enduring – 12 beczek

Kostium Homecoming – 24 beczki

Kostium Horned Apparel – 48 beczek

Kostium Warriors Cloth – 64 beczki

Kostium Fine Featherpainter – 96 beczek

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018