Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:42

Kody do gry Street Fighter V (triki) PC, PS4

Wstęp

Street Fighter V jest piątą pełnoprawną odsłoną kultowej serii bijatyk od firmy Capcom. Gracze mogą wcielić się w niej w jednego z szeregu wojowników i wybrać się na wirtualną podróż po świecie, podczas której będą musieli stanąć do pojedynków na pięści z różnorodnymi przeciwnikami.

Triki do gry

Ukryci bossowie w trybie Arcade

W trakcie pokonywania ścieżek w trybie Arcade staraj się nie przegrać rundy i wykonać co najmniej 3 perfekcyjne nokauty. W określonych momentach rozgrywki powinni zaatakować cię następujący ukryci bossowie:

  1. G (na ścieżce Street Fighter V)
  2. Rival (na ścieżce Street Fighter Alpha po etapie 4)
  3. Shin Akuma (na ścieżkach Street Fighter II i Street Fighter IV po finałowych etapach)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018