Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 czerwca 2018, 14:35

LEGO Iniemamocni (kody) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

LEGO The Incredibles jest adaptacją popularnego cyklu animacji Disneya, która przenosi znaną z ekranów kinowych rodzinę superbohaterów i ich perypetie do świata kultowych duńskich klocków. W trakcie zabawy zadaniem graczy jest wykorzystywanie umiejętności poszczególnych postaci do zbierania znajdziek, rozwiązywania nieskomplikowanych zagadek logicznych, pokonywania przeszkód i eliminowania przeciwników.

Kody do gry

W menu pauzy wybierz opcję Enter Code i wpisz poniższą komendę:

G1MHR7 – odblokuj postać Gamma Jack

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 czerwca 2018