Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 lutego 2018, 09:40

Kody do gry Call of Duty: Advanced Warfare (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Call of Duty: Advanced Warfare to jedna z wielu odsłon serii pierwszoosobowych strzelanek Call of Duty. Za jej produkcję odpowiada studio Sledgehammer Games, które przygotowało futurystycznego FPS-a.

Triki do gry

Ukryta runda w trybie Exo Survival

Odblokuj mapę Riot (musisz osiągnąć czwarty poziom w Exo Survival). Ukończ na niej 10 rund, a pojawi się bomba DNA, zarażająca przeciwników i zamieniająca ich w zombie. Teraz zalicz 11 rundę, a zobaczysz specjalną scenkę przerywnikową.

Zbroja zombie

By ją zdobyć musisz najpierw odblokować wszystkie mapy w trybie Exo Survival. Musisz wiec zaliczyć w sumie 50 rund, odwiedzając każdą mapę z pierwszego poziomu, by odblokować drugi poziom. Na nim trzeba skończyć 75 rund i znowu zapoznać się z każdą mapą. Po odblokowaniu trzeciego poziomu, należy ukończyć 100 rund na dedykowanych mapach, by odblokować lokację Riot z czwartego poziomu. Gdy już się z tym uporasz, musisz wrócić do każdej miejscówki i zaliczyć na nich po 25 rund. W ten sposób odblokujesz poszczególne części zbroi zombie, a także specjalną postać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2018