Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 listopada 2016, 15:17

Amnesia: A Machine for Pigs (kody) PC

Wstęp

Amnesia: A Machine for Pigs to horror wyprodukowany przez studio The Chinese Room. W grze poznajemy losy przedsiębiorcy, który po kilkumiesięcznej śpiączce budzi się w swoim domu, ale szybko odkrywa, że dzieje się w nim coś złego.

Kody do gry

  • Quicksave - edytorem tekstu otwórz plik „user_settings” znajdujący się w katalogu z zainstalowaną grą i zmień w nim komendę AllowQuickSave="false" na AllowQuickSave="true". Od teraz będziesz mógł dokonywać szybkich zapisów stanów gry (klawisz F4)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2016