Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 października 2002, 19:49

Command & Conquer: Renegade PC

Kody do gry

W czasie gry wejdź do konsoli klawiszem “~” i wpisz jeden z poniższych kodów.

extras fnkqrrm – włącza dodatkowe cheaty

display fps – wyświetla framerate

allguns – wszystkie bronie

renegade – God Mode

Skirmish Mode bez ograniczenia

Za pomocą edytora tekstowego należy zmienić wartość parametru „gametime” na „0” w pliku „svrcfg_skirmish.ini” umieszczonego w katalogu „\westwood\renegade\data”. Dodatkowo można dołożyć sobie trochę kasy.

UWAGA: Zrób kopię zapasową pliku przed wprowadzaniem modyfikacji.

Dodatkowej jednostki w multiplayer

W multiplayerowym trybie Practice możesz skorzystać z ekstra jednostek. Naciśnij [F8] i napisz “extras fnkqrrm” lub “extras quantifigon” (dotyczy wersji bez patcha). Poprawne wprowadzenie kodów zostanie potwierdzone komunikatem “Extras enabled”. Idź to terminalu zakupów i trzymaj [ALT] za każdym razem gdy chcesz cos kupić.

Dodatkowe jednostki to dla GDI: General Locke, Elana Petrova, Logan, Lieutenant Maus oraz sedan i ciężarówka pick-up z pojazdów. NOD dostaje mutantów, szefa, Mutated Petrova i Kane.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 października 2002