Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 grudnia 2014, 17:01

Kody do gry Jaws Unleashed (walka z ośmiornicą) PC, PS2, XBOX

Wstęp

Jaws Unleashed to trzecioosobowa gra akcji stworzona na podstawie filmu Szczęki. W produkcji nie wcielamy się jednak w ludzi chcących pokonać rekina, lecz właśnie w wodną bestię starającą się przeżyć ich ataki.

Triki do gry

Walka z ośmiornicą

Gdy dotrzesz do wejścia do fabryki, będziesz musiał się zmierzyć z ośmiornicą. Trzymaj się od niej z dala i atakuj tylko w momencie, kiedy się nie porusza. Ugryź ją w głowę i przytrzymaj macki, a następnie odpłyń. Powtórz czynność kilkukrotnie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 grudnia 2014