Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Co dwa karabiny to nie jeden. Poradnik do gry Army of Two: The 40th Day zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii single player, składającej się z siedmiu rozdziałów. W trakcie przechodzenia gry, natkniemy się na sporą ilość sekretów (tzw. znajdziek) i elementów do odblokowania.

Poradnik do gry Army of Two: The 40th Day zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii single player, składającej się z siedmiu rozdziałów - Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Poradnik do gry Army of Two: The 40th Day zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii single player, składającej się z siedmiu rozdziałów. Tekst przygotowany został w taki sposób, by zarówno osoba grająca samotnie, jak i z żywym kompanem w trybie współpracy, znalazła ciekawe i przydatne informacje. Z tego też powodu, niemal każde starcie w grze przedstawione zostało na dwa sposoby (będąc wzbogaconym o porady, strategie działania i wskazówki).

W trakcie przechodzenia gry, natkniemy się na sporą ilość sekretów (tzw. znajdziek) i elementów do odblokowania. Radia, ukryte bronie czy koty Maneki Neko - ich lokalizacja nie będzie stanowiła problemu, gdyż poza szczegółowym opisem ich położenia oraz dołączonymi zdjęciami, przygotowane zostały filmiki z nagranym miejscem ich lokalizacji.

To jednak wciąż nie wszystko. Poradnik ten pomoże Ci uratować wszystkich zakładników, podjąć decyzje (podczas interaktywnych scenek) prowadzące do uzyskania realnych nagród, jak również uzyskać dostęp do wszystkich skrzyń z zapasami.

W trakcie czytania, natkniesz się na szereg oznaczeń. Niebieskie numery [1] [2] odpowiadać będą zdjęciom znajdującym się nad akapitem (1 - lewe, 2 - prawe). Te markery pojawiają się tylko wówczas, gdy opisywane miejsce przedstawione będzie na obrazku, a jego rozpoznanie okaże się kluczowe dla prowadzonej rozgrywki. ZAKŁADNIK z numerem umieszczony jest w miejscach, gdzie mowa jest o oswobadzaniu cywili (liczba oznacza ich ilość). Akapity rozpoczynające się od CO-OP Info , przeznaczone są wyłącznie dla graczy grających w trybie kooperacji, osoby prowadzące rozgrywkę samotnie mogą je zwyczajnie pominąć.

1 - Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Informacje o Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry

Autor : Łukasz Crash Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 26, ilustracje: 374 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Army of Two: The 40th Day - poradnik do gry