Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War poradnik Call of Duty: World at War

Przegrupuj się przy wejściu do stodoły.

Nie odkładaj wyrzutni rakiet na bok - będzie Ci potrzebna do końca tej misji. Zgodnie z poleceniem zbliż się do swoich kompanów (#89). Po kilkunastu sekundach będziesz świadkiem, jak ze stodoły wyjedzie kolejny czołg (#90).

1 - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Ostatni, piąty już czołg, należy zlikwidować w identyczny sposób jak pozostałe - za pomocą wyrzutni rakiet - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zniszcz ostatni niemiecki czołg.

Ostatni, piąty już czołg, należy zlikwidować w identyczny sposób jak pozostałe - za pomocą wyrzutni rakiet. Zanim jednak uderzysz we wrogi pojazd, oddal się trochę od niego. Załoga będzie próbowała rozwalić Cię za pomocą olbrzymiego działa i jeśli nie będziesz ostrożny, uda się jej to bez większych problemów.

2 - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Gdy czołg przejdzie do historii, skieruj się do stodoły (#91) - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Idż z Reznowem do stodoły.

Gdy czołg przejdzie do historii, skieruj się do stodoły (#91). Poczekaj aż Twoi sojusznicy otworzą kolejne wrota i wyjdź na zewnątrz po drugiej stronie budynku (#92).

Rusz naprzód drogą.

W nagrodę za Twoje bohaterskie czyny Reznow pozwoli Ci wskoczyć na czołg (#93). Skorzystaj z tego przywileju i drogę do niemieckiego obozu pokonaj na pokładzie sojuszniczej maszyny. Gdy tylko Twoje oczy ujrzą wrogą placówkę, zeskocz na ziemię.

3 - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wejdź do wrogiego obozu i dołącz do swoich towarzyszy (#94) - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wkrocz do niemieckiego obozu.

Wejdź do wrogiego obozu i dołącz do swoich towarzyszy (#94). Niemcy będą stawiać duży opór, dlatego też schowaj się za którąś z osłon i z bezpiecznej pozycji rozpocznij likwidację wrogów.

Oczyść niemiecki obóz.

Zdobycie wrogiego obozu jest głównym celem tej misji. Nie jest to proste, gdyż placówka do najmniejszych nie należy, a na dodatek roi się w niej od hitlerowców. Aby wykonać zadanie, musisz zastosować prostą i skuteczną, na dodatek sprawdzoną wcześniej metodę walki. Polega ona na powolnym przesuwaniu się do przodu i likwidowaniu broniących się Niemców (#95). W trakcie wędrówki dobrze jest kluczyć pomiędzy budynkami i namiotami - im mniej jesteś widoczny dla wrogów, tym lepiej.

4 - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Oprócz pomagania w likwidacji hitlerowców, Reznow wymaga od Ciebie jeszcze jednej rzeczy - niszczenia wież obserwacyjnych - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Oprócz pomagania w likwidacji hitlerowców, Reznow wymaga od Ciebie jeszcze jednej rzeczy - niszczenia wież obserwacyjnych. Konstrukcje należy rozwalać za pomocą wyrzutni rakiet. Jeśli brakuje Ci amunicji do panzerschrecka, bez trudu znajdziesz ją w różnych miejscach w obozie (#96). Unieszkodliwiając wieże bardzo pomożesz swoim kompanom, którzy prowadzą wymianę ognia z hitlerowcami. Nie lekceważ zatem tych budynków i równaj je z ziemią tak szybko, jak to możliwe.

5 - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Po osiągnięciu wyraźnej przewagi na polu bitwy i zniszczeniu wszystkich wież, Niemcy rzucą się do ucieczki (#97) - Ich kraj, ich krew (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wyeliminuj uciekających Niemców.

Po osiągnięciu wyraźnej przewagi na polu bitwy i zniszczeniu wszystkich wież, Niemcy rzucą się do ucieczki (#97). Wykorzystaj ten fakt by szybko i bezproblemowo rozprawić się z przeciwnikami. Uporawszy się z wrogami podejdź do Reznowa (#98) i cierpliwie poczekaj, aż misja zakończy się sukcesem.