Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War poradnik Call of Duty: World at War

Wendeta

Czas przenieść się na front wschodni, a konkretnie do atakowanego przez nazistów Stalingradu. Tym razem wcielisz się w rolę radzieckiego szeregowca, a głównym celem misji stanie się zabójstwo niemieckiego generała Amsela.

Zmagania rozpoczniesz tuż obok fontanny, w towarzystwie dogorywających żołnierzy Armii Czerwonej. Poczekaj cierpliwie, aż hitlerowcy przejdą obok i dobiją rannych, a następnie przeczołgaj się w kierunku sierżanta Reznowa (#53), który podobnie jak Ty, udawał trupa.

1 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Reznow od kilku dni poluje na niemieckiego oficera, który odpowiada za rzeź w Stalingradzie - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zostań z sierżantem Reznowem.

Reznow od kilku dni poluje na niemieckiego oficera, który odpowiada za rzeź w Stalingradzie. Podczołgaj się do wyłomu w murze i podnieś karabin snajperski sierżanta (#54). Skorzystaj z lunety, aby przyjrzeć się generałowi Amselowi. Gdybyś miał naboje, hitlerowiec padłby w tym momencie trupem, ale Reznow wręczy Ci amunicję dopiero wtedy, gdy Niemiec wejdzie do budynku. To byłoby zbyt proste - czy tego chcesz czy nie, trzeba będzie się pomęczyć.

2 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wykorzystaj karabin, aby po kolei pozbyć się żołnierzy stacjonujących obok budynku (#55) - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wyeliminuj wszystkich Niemców na ulicy.

Wykorzystaj karabin, aby po kolei pozbyć się żołnierzy stacjonujących obok budynku (#55). Zgodnie z sugestią dowódcy, używaj broni wtedy, kiedy będziesz mieć pewność, że huk wystrzału zagłuszą przelatujące samoloty. Po zlikwidowaniu sześciu żołnierzy, w okolicy pojawi się pies (#56). Poczekaj cierpliwie, aż bestia zbliży się do muru, a następnie precyzyjnym uderzeniem noża pozbaw ją życia.

Podążaj za sierżantem Reznowem.

W okolicy pojawi się więcej hitlerowców, nie ma więc czasu do stracenia. Reznow przeskoczy murek i wyda rozkaz do ucieczki. Zrób to samo. Trzymając się blisko swojego jedynego kompana, dostań się przez okno do zrujnowanego budynku (#57). Chwilowo jesteś bezpieczny.

3 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wysłuchaj przemowy Reznowa, a następnie podążaj za sierżantem niczym cień - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wysłuchaj przemowy Reznowa, a następnie podążaj za sierżantem niczym cień. Gdy zbliżycie się do kolejnego budynku (#58), zostaniecie zaatakowani przez niemieckiego snajpera. Rosjanin wskoczy przez okno do domu, Ty pójdź w jego ślady.

Zlikwiduj wrogiego snajpera.

Wbiegnij po schodach na górę i szybko schowaj się przed wzrokiem snajpera. Niemiec ukrywa się w budynku przyozdobionym hitlerowską flagą (#59). Po chwili Reznow określi piętro, na którym znajduje się przeciwnik. Skieruj tam swoją lunetę i cierpliwie poczekaj, aż wróg pojawi się w oknie (#60). Oddaj strzał gdy tylko zobaczysz snajpera - będziesz mieć na to dosłownie sekundę.

4 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Czas ruszać w dalszą drogę - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Podążaj za sierżantem Reznowem.

Czas ruszać w dalszą drogę. Gdy wraz z sierżantem zejdziecie na dół, zobaczysz przez okno niemiecki patrol (#61). Zgodnie z sugestią Reznowa, nie podejmuj żadnych działań mogących zdradzić Waszą pozycję. Niestety, jeden z Niemców i tak Was zauważy. Wróg rozpocznie oblężenie.

Padnij na podłogę i przeczołgaj się pod oknami, unikając ognia z niemieckich miotaczy (#62). Gdy Reznow podniesie się, uczyń to samo i biegnij za swoim dowódcą. Trzymaj się blisko kompana, a nie zabije Cię żaden z przeciwników.

5 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
W trakcie brawurowej ucieczki zawali się nadpalony strop, przygważdżając Cię do podłogi - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

W trakcie brawurowej ucieczki zawali się nadpalony strop, przygważdżając Cię do podłogi. Reznow uratuje Cię z tej gorącej pułapki, ale wskutek oparzeń, nie będziesz mógł przez chwilę używać broni. Podnieś się i biegnij za sierżantem (#63). Gdy zobaczysz zburzoną ścianę, wyskocz przez nią na ulicę (#64). Od śmierci uratują Was inni żołnierze Armii Czerwonej.

6 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
7 - Wendeta (cz.1) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry