Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War poradnik Call of Duty: World at War

Zaatakuj lotnisko.

Poczekaj aż na polu bitwy pojawią się sojusznicze czołgi (#43). Zejdź w dół i biegnij we wskazanym na kompasie kierunku, wykorzystując pojazdy w charakterze osłon. Oczywiście zabijaj nawijających się pod lufę przeciwników (#44). Po krótkiej wędrówce dotrzesz do okopów.

1 - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Głównym celem staną się teraz wrogie czołgi, z którymi nie radzą sobie amerykańskie pojazdy - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zabierz bazookę z okopu.

Głównym celem staną się teraz wrogie czołgi, z którymi nie radzą sobie amerykańskie pojazdy. Uważając by nie zarobić przypadkowej kuli w łeb, zejdź do okopu i zamień jedną ze swoich broni na wyrzutnię rakiet (#45).

2 - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wyjdź na górę i rozpocznij eksterminację czołgów, rozpoczynając od tego, który aktualnie znajduje się najbliżej okopu (#46) - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zniszcz bazooką czołgi Typ 97.

Wyjdź na górę i rozpocznij eksterminację czołgów, rozpoczynając od tego, który aktualnie znajduje się najbliżej okopu (#46). Jeden zestaw rakiet na pewno Ci nie wystarczy, dlatego w razie potrzeby zejdź na dół i uzupełnij amunicję. Nie biegaj zbyt długo po lotnisku. Mimo że Twoi kompani prowadzą nieustanny ostrzał pozycji wroga, w tym ogromnym zamieszaniu bardzo łatwo zarobić przypadkową kulę w łeb i paść trupem.

3 - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wyeliminowawszy czołgi, zamień bazookę na inną, bardziej przydatną broń i skieruj się w stronę japońskiego bunkra przeciwlotniczego (#47) - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zaatakuj bunkier przeciwlotniczy.

Wyeliminowawszy czołgi, zamień bazookę na inną, bardziej przydatną broń i skieruj się w stronę japońskiego bunkra przeciwlotniczego (#47). Biegnij prawą stroną, wykorzystując zasłony do eksterminacji nadbiegających wrogów. Gdy znajdziesz się w pobliżu betonowego muru, poczekaj na kompanów i skręć w prawo (#48). Zabij kolejnych obrońców i wejdź po schodach na górę.

Wyeliminuj załogi dział plot.

Teraz Twoim celem staną się żołnierze obsługujący działa przeciwlotnicze - w sumie bunkier ma cztery takie stanowiska (#49). Zadanie jest banalnie proste. Posuwaj się powoli naprzód i zabijaj kolejnych żołnierzy. W międzyczasie strzelaj do Japończyków korzystających z artylerii. Gdy działa przeciwlotnicze zamilkną, będziesz mógł przejść do kolejnego punktu misji.

4 - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Czas zabić pozostałych przy życiu obrońców - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Zabezpiecz bunkier przeciwlotniczy.

Czas zabić pozostałych przy życiu obrońców. Posuwaj się powoli naprzód, wykorzystuj osłony i z bezpiecznej odległości zabijaj Japończyków. Gdy ostatni żołnierz wroga przejdzie do historii, Amerykanie triumfalnie obwieszczą zdobycie bunkra.

Odeprzyj kontratak.

Na tym jednak nie koniec kłopotów. Forteca zostanie zaatakowana przez przeważające siły wroga. W eksterminacji przeciwników mogłyby Ci pomóc kaemy, ale z racji ograniczonego zasięgu i stosunkowo niewielkiej siły ognia, ich użycie jest bezcelowe. O wiele lepszym środkiem zagłady okaże się jedno z dział przeciwlotniczych (#50).

5 - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Jak najszybciej usiądź za sterami działa i pozbądź się pierwszej fali żołnierzy - Twarde lądowanie (cz.2) | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Jak najszybciej usiądź za sterami działa i pozbądź się pierwszej fali żołnierzy. Prowadź ciągły ogień, pomagając sobie eksplozjami czerwonych beczek. Po kilkunastu sekundach w pobliżu fortecy pojawią się czołgi oraz kilka ciężarówek z japońskimi żołnierzami. Najpierw niszcz te pierwsze maszyny (#51), piechotę zostawiając na koniec. W międzyczasie musisz również zająć się wrogiem obsługującym kaem na wieży (#52), który będzie chciał Cię uśmiercić.

Umiejętnie prowadzony ogień pozwoli Ci przeżyć kontratak i załatwić szybko wszystkich wrogów. Jeśli sobie nie radzisz, spróbuj zmienić cele ataku lub przesiądź się na drugie działo, które znajduje się w pobliżu. Po zlikwidowaniu ostatniego czołgu nad bunkrem pojawią się sojusznicze samoloty, którzy dopełnią dzieła zniszczenia. Możesz odetchnąć z ulgą. Jedna z najdłuższych operacji w tej grze, zakończyła się sukcesem.