Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War poradnik Call of Duty: World at War

Semper Fi

Zmagania rozpoczynasz w bardzo nieciekawym położeniu, mianowicie jako jeniec japońskich żołnierzy, który za chwilę pożegna się z życiem. Na szczęście w samą porą pojawią się amerykańscy chłopcy i wyciągną Cię z opresji. Jeden z wybawców szybko wręczy Ci hełm oraz pistolet - trwa wojna, więc nie ma czasu na myślenie. Trzeba działać!

Zabezpiecz wioskę.

W chwili obecnej masz do dyspozycji jedynie pistolet Nambu. Zdecydowanie lepsze efekty przyniesie mocniejsza broń, dlatego podnieś leżący na beczce pistolet maszynowy Typ 100 i stojący tuż obok karabin M1 Garand (#1). Tak uzbrojony dołącz do oddziału.

1 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Wioska opanowana jest przez japońskich żołnierzy - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wioska opanowana jest przez japońskich żołnierzy. Aby ją zabezpieczyć, musisz zlikwidować wszystkich obrońców. Zgodnie z zaleceniem dowódcy skieruj się naprzód (do wyboru są dwie drogi - jedna wiedzie obok domów, druga przez drewniany pomost - #2), zabijając napotkanych przeciwników. Próba zostawienia brudnej roboty kompanom nie zda niestety egzaminu. Gra jest skonstruowana w taki sposób, że jeśli nie będziesz brać czynnego udziału w wydarzeniach, akcja nie posunie się do przodu.

2 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Idź przed siebie i zabijaj nadciągających wrogów, wykorzystując rozmaite zasłony - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Idź przed siebie i zabijaj nadciągających wrogów, wykorzystując rozmaite zasłony. Uważaj na znajdujące się we wsi chaty (#3). Lubią z nich wypadać Japończycy - pod żadnym pozorem nie daj się zaskoczyć. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do domu, z którego wybiegnie płonący człowiek (#4). Zabij go, zanim ten podpali szeregowca Ryana i ruszaj w dalszą drogę.

3 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Kilkanaście sekund później znajdziesz się w centrum wioski (#5) - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Kilkanaście sekund później znajdziesz się w centrum wioski (#5). Dowódca poleci Ci wyeliminować żołnierza obsługującego ciężki karabin maszynowy, który znajduje się w jednej z chat. Ukryj się za drewnianą barierką i wykonaj rozkaz. Zabij następnych Japończyków, którzy wykorzystują osłony w postaci beczek. Gdy w okolicy zrobi się spokojnie, rusz w kierunku domku z kaemem i odwiedź chatę znajdującą się na lewo od ciężarówki. W środku (#6) znajdują się ostatni obrońcy i trochę broni. Zlikwiduj wrogów i ruszaj w dalszą drogę.

Spotkaj się z drugim oddziałem.

Biegnij na północ i dołącz do swoich kompanów. Teraz czeka Cię krótki marsz przez dżunglę. W połowie drogi Twój oddział zostanie zaatakowany przez kilku Japończyków (#7), ale nie stanowią oni większego zagrożenia. Pomóż w ich eksterminacji i ruszaj przed siebie.

4 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Drugi oddział amerykańskich marines znajduje się w fatalnym położeniu - grozi im rychła śmierć z rąk Japończyków - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Uratuj drugi oddział.

Drugi oddział amerykańskich marines znajduje się w fatalnym położeniu - grozi im rychła śmierć z rąk Japończyków. Zamij pozycję na wzgórzu (#8) i rozpocznij eksterminację wrogów, obierając za pierwszy cel przeciwnika obsługującego ciężki karabin maszynowy. Następnie pozbądź się żołnierza na wieży i dopiero wtedy pomóż kompanom w zabijaniu pozostałych wrogów. Gdy w okolicy zrobi się spokojnie, zadanie zostanie wykonane.

Przejdź do punktu ewakuacji.

Dołącz do oddziału i ruszaj na północ. Po krótkiej wędrówce dotrzesz na polanę, gdzie leży pełno wrogich ciał. Tak naprawdę przeciwnicy nie są martwi, o czym przekonasz się kilkanaście sekund później, gdy rzekome trupy rozpoczną ostrzał.

W okolicy zaroi się od Japończyków (#9). Pomóż kompanom w eksterminacji wrogów, chroniąc się w zrujnowanej chatce po lewej stronie. Wrogowie będą nadciągać z różnych stron, dlatego miej oczy dookoła głowy. Gdy Amerykanie zabiją wszystkich agresorów, Twoi towarzysze ruszą w dalszą drogę. Dołącz do nich.

5 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Idź przed siebie - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Idź przed siebie. Po chwili znajdziecie się w pobliżu japońskiego obozu wojskowego. Zabij żołnierzy ukrywających się za workami z piaskiem i poczekaj, aż dołączą do Ciebie kompani. Sierżant Sullivan wpadnie na pomysł, jak sforsować główną bramę. Podejdź do ciężarówki i przebij jedną z beczek przy pomocy noża (#10). Poczekaj cierpliwie, aż pojazd dokonała dzieła zniszczenia i przygotuj się na ciężką wymianę ognia z wrogami.

Pomóż Roebuckowi założyć ładunki w bunkrze.

Idź w kierunku obozu, zabijając z dystansu przebywających w nim żołnierzy wroga (#11). Po chwili otrzymasz kolejny rozkaz - musisz pomóc koledze założyć ładunki wybuchowe, które zrównają z ziemią całą placówkę.

6 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Pozbądź się kilku żołnierzy, którzy blokują dostęp do położonego na zachodzie bunkra (#12) - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pozbądź się kilku żołnierzy, którzy blokują dostęp do położonego na zachodzie bunkra (#12). Gdy w okolicy zrobi się w miarę czysto, wejdź do betonowego schronu i użyj świecącego ładunku (#13). Poczekaj cierpliwie, aż zostanie on uzbrojony i wyjdź na zewnątrz.

7 - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Amerykańskie łodzie czekają na Ciebie i Twoich kompanów koło przystani na wschodzie wioski (#14) - Semper Fi | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Przejdź do punktu ewakuacji.

Amerykańskie łodzie czekają na Ciebie i Twoich kompanów koło przystani na wschodzie wioski (#14). Skieruj się w tamtą stronę, likwidując zagrażających Ci żołnierzy wroga. Gdy zbliżysz się do chaty, wybuchnie granat, który powali Cię na ziemię. Jeden z kompanów chwyci Cię i zacznie ciągnąć w kierunku łodzi. Strzelaj z pistoletu do nadbiegających z obozu przeciwników. Po chwili będziesz mógł podziwiać spektakularny pokaz fajerwerków we wrogiej placówce.