Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War poradnik Call of Duty: World at War

Nieugięty

Kolejną misję na wyspie Peleliu rozpoczynasz jadąc na pokładzie czołgu i wysłuchując porad swojego dowódcy. Zarówno jedno jak i drugie szybko się zakończy - konwój zostanie nagle zaatakowany przez wrogów i wokół rozpęta się prawdziwe piekło.

Wyeliminuj stanowiska ppanc.

W okolicy pojawi się mnóstwo przeciwników, dlatego czym prędzej podbiegnij do kompanów i ukryj się za powalonym drzewem (#109). Rozpocznij eksterminację oponentów i powoli przesuwaj się na północ, w kierunku gniazd dział przeciwpancernych, za każdym razem chroniąc się za osłoną (#110). Gra jest nieubłagana - jeśli nie uda Ci się samotnie wywalczyć kolejnych przyczółków, kompani nie przybiegną do Ciebie, by Ci pomóc.

1 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Gdy dotrzesz do pierwszego działa, zabij obsługujących go wrogów (#111) i ruszaj w kierunku drugiego stanowiska przeciwpancernego - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do pierwszego działa, zabij obsługujących go wrogów (#111) i ruszaj w kierunku drugiego stanowiska przeciwpancernego. Na Twojej drodze stanie kolejna grupa przeciwników, ale tym razem możesz wzmocnić siłę ognia, korzystając z artylerii przeciwlotniczej (#112). Działo pozwoli Ci uzyskać przewagę, ale problemu nie załatwi. W okolicy ciągle będą pojawiać się japońscy żołnierze.

2 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Podążaj w kierunku drugiego działa, cały czas wykorzystując napotykane zasłony i zabijając nadbiegających zewsząd wrogów - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Podążaj w kierunku drugiego działa, cały czas wykorzystując napotykane zasłony i zabijając nadbiegających zewsząd wrogów. Nie spiesz się. Lepiej jest uważnie eliminować przeciwników i powoli zmniejszać dystans do obiektu, niż pędzić na złamanie karku i zarobić kilka przypadkowych kul w łeb.

Dołącz do oddziału.

Gdy w końcu uda Ci się zabić żołnierzy obsługujących drugie działo przeciwpancerne, zadanie zostanie zaliczone. Zgodnie z rozkazem dołącz do swoich towarzyszy.

3 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Biegnij na północ (#113) - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Podążaj za swoim oddziałem.

Biegnij na północ (#113). Po chwili dotrzesz do kolejnego miejsca, w którym roi się od Japończyków. Zejdź na dół (#114), znajdź schronienie za drewnianymi balami i pomóż kompanom w likwidacji wrogów. W trakcie wymiany ognia z przeciwnikami przesuń się na zachód i poczekaj aż do walki włączy się sojuszniczy czołg ogniowy (#115).

4 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Schowaj się za maszyną i obserwuj jak miotacz ognia dokonuje spustoszeń wśród wrogich piechurów (#116) - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Podążaj za czołgiem ogniowym.

Schowaj się za maszyną i obserwuj jak miotacz ognia dokonuje spustoszeń wśród wrogich piechurów (#116). Żołnierzy znajdujących się poza zasięgiem czołgu zabijaj na własną rękę. Gdy stalowy kolos zatrzyma się, Twoja drużyna podejdzie do jaskini. Tutaj ciężki sprzęt na niewiele się zda, więc trzeba będzie znów liczyć na siebie.

Zaatakuj wejście do jaskini.

Zbliż się do jaskini (#117) i rozpraw się z pilnującymi wejścia żołnierzami. Wkrocz ostrożnie do groty i szybko schroń się za którąś ze skał. Korzystając z osłony przed wrogimi pociskami, załatw strzelających do Ciebie Japończyków.

5 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
W jaskini znajduje się stanowisko artylerii - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Odszukaj stanowisko artylerii.

W jaskini znajduje się stanowisko artylerii. Jej zdobycie pozwoli Ci zakończyć zmagania w tym etapie. Podziemny kompleks jest dobrze chroniony przez przeciwników, dlatego po raz kolejny musisz skorzystać z taktyki powolnego przesuwania się do przodu i wykorzystywania osłon do bezpiecznej likwidacji wrogów.

Jaskinia nie jest duża, a do pomieszczenia, gdzie znajdują się działa artyleryjskie, wiodą dwie drogi (#118). Nie ma wielkiego znaczenia, który tunel wybierzesz. W obu przypadkach czeka Cię taka sama, żmudna przeprawa.

6 - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry
Gdy w końcu dotrzesz do ostatniego pomieszczenia (#119), pomóż swoim towarzyszom w zabijaniu obrońców - Nieugięty | Kampania Call of Duty World at War - Call of Duty: World at War - poradnik do gry

Wyczyść pomieszczenie z artylerią.

Gdy w końcu dotrzesz do ostatniego pomieszczenia (#119), pomóż swoim towarzyszom w zabijaniu obrońców. Niektórzy z nich są dobrze ukryci za półkami oraz innymi przedmiotami. Zrezygnuj z frontalnego ataku i skorzystaj z granatów. Jeśli eksplozje nie zlikwidują wszystkich przeciwników, to przynajmniej przetrzebią ich szeregi na tyle, że dobicie ocalałych stanie się formalnością.

Dołącz do oddziału.

Po wyeliminowaniu wszystkich wrogów, podejdź do jednego z dział, przy którym zebrali się Twoi kompani (#120). Możesz sobie pogratulować. Gdyby nie Ty, powodzenie tej misji stanęłoby pod dużym znakiem zapytania.