Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zelda TotK:Wszystkie Shrines w Death Mountain Zelda Tears of the Kingdom poradnik, porady

W Death Mountain w TotK znajdziecie trzy świątynie. Z tej strony poradnika dowiecie się jak je przejść i jak znaleźć skrzynie.

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2023

Zbieracie wszystkie Lights of Blessing w Zelda Tears of the Kingdom? Nasz poradnik pomoże Wam rozwiązać zagadki ze Shrines na terenie Death Mountain.

W tej świątyni musicie konstruować pojazdy, które ułatwią wam jazdę przez lawę - Zelda TotK:Wszystkie Shrines w Death Mountain - Zelda Tears of the Kingdom - poradnik do gry

Sitsum Shrine

W tej świątyni musicie konstruować pojazdy, które ułatwią wam jazdę przez lawę. Onajdźcie piłkę, którą należy wrzucić do otworu, a na końcu skorzystajcie z latającej platformy i dolećcie do ostatniej części świątyni.

Momosik Shrine

  1. Po dotarciu do świątyni odblokujecie The Death Caldera Crystal Shrine Quest. Podążajcie za zieloną wiązką laseru do pobliskiej jaskini, Death Mountain East Tunnel. Idźcie wzdłuż torów i rozbijajcie kamienie. Gdy dotrzecie do lawy, zbudujcie wózek górniczy i podjedźcie na górę.
  2. Musicie pokonać potwora Igneo Talus, aby dozyskać kryształ. Atakujcie go strzałami z Ice Fruit i gdy potwór przewróci się na ziemię, wskoczcie mu na plecy, aby uderzać w kryształ.
  3. Wróćcie z kryształem do świątyni i odbierzcie nagrodę oraz Light of Blessing.

Marakuguc Shrine

  1. Połączcie ze sobą kawałki zerwanego mostu i przejdźcie dalej. Połączcie platformę z kołami do desek przy lawie i uruchomcie koła, aby utworzyć most. Połączcie ze sobą dwie platformy z kołami i przejedźcie do następnej części.
  2. Użyjcie platformy z kołami, żeby zepchnąć jak najwięcej piłek w dół. Ciężar piłek uruchomi guzik, który otworzy bramę do ostatniego pomieszczenia.

Isisim Shrine

Ta świątynia jest w jaskini, schowana między kamieniami, które musicie rozkruszyć. W tej świątyni należy pokonać wszystkich przeciwników, aby otrzymać Light of Blessing.