Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

System Shock 2 - poradnik do gry

System Shock 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rickenbaker - THE MANY & SHODANSPACE | System Shock 2 poradnik System Shock 2

Po wyjściu z Von Brauna dostajemy się na pokład wojskowej jednostki Rickenbaker - Rickenbaker - THE MANY & SHODANSPACE | System Shock 2 - System Shock 2 - poradnik do gry

Po wyjściu z Von Brauna dostajemy się na pokład wojskowej jednostki Rickenbaker. Tu mamy za zadanie dostać się na samą górę statku do promów i wystartowaniem promem aby dostać się do ciała The Many. Zanim to zrobimy musimy zniszczyć kilkanaście jaj nowej generacji Many'ego.
Po dostaniu się do ciała The Many musimy go oczywiście zniszczyć by następnie stoczyć walkę z samą Shodan w Shodanspace.
I to było by na tyle. Koniec
J
Przykro mi iż brak jest mapek do Rickenbakera i The Many, ale w grze jest ich brak, widocznie twórcy gry uznali iż tak będzie lepiej i ciekawiej. Nie będziemy ich wyręczali. Przygotujcie się na to iż po opuszczeniu Rickenbakera gra będzie dosyć trudna, zaopatrzcie się więc we wszystkie potrzebne rzeczy do długiej i wyczerpującej walki. Cała gra bardzo mi się podobała lecz zakończenie (The Many i Shodanspace) nie przypadło mi specjalnie do gustu, ale to czy jest to fajne czy nie pozostawiam waszej opinii. Pozostawia jednak nadzieję na System Shock 3, ale będziemy musieli jeszcze sporo poczekać.