Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

Game over, man! Game over! Aliens Fireteam Elite poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz przewodnik po eksploracji, klasach postaci, walce i perkach. Opisujemy również wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Poniższy poradnik zawiera kompletny zbiór informacji do gry Aliens: Fireteam Elite. Poznacie tu wszystkie podstawowe mechaniki takie jak walka, śmierć w świecie gry, przygotowanie się do misji i wiele więcej. W poradniku staramy się pomóc w pomyślnym ukończeniu gry oraz zwrócić uwagę na najważniejsze rzeczy. Dzięki poradnikowi zapoznacie się z dostępnymi klasami oraz ich specjalnościami. Przeczytacie również o najważniejszych poradach na start, które ułatwią Wam rozpoczęcie swojej przygody z Aliens: Fireteam Elite. Dowiecie się również o bardziej złożonych mechanikach gry, czyli o kartach wyzwań (Challenge Cards) czy o konfigurowaniu broni.

Równie ważną częścią poradnika są rozbudowane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli FAQ. Znajdziecie tu między innymi informacje o tym, czy istnieją zadania dzienne, czy grind jest ważny w grze, jak odblokowywać nowe bronie i przedmioty – to tylko kilka przykładów.

W poradniku do Aliens: Fireteam Elite znajdziecie także strony dotyczące sterowania w grze, wymagań sprzętowych oraz tego, ile godzin potrzeba na ukończenie gry w kilku wariantach.

Aliens Fireteam Elite: Skrócone porady na start

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych podpowiedzi dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Aliens: Fireteam Elite:

  1. Współpraca z członkami drużyny jest najważniejsza! Nie warto oddzielać się od grupy sojuszników, gdyż będąc samemu, narażacie się na szybką śmierć. Jeśli nie musicie, nie oddzielajcie się od grupy, gdyż zostaniecie otoczeni przez przeważające siły wroga, co skończy się Waszym zgonem.
  2. Nie marnujcie na darmo amunicji i przedmiotów. Mimo tego, że może się wydawać, że Wasz stan amunicji jest duży, to tak naprawdę zawsze będziecie posiadać go mało. Wyjątkiem jest obrona danego pomieszczenia, gdzie znajduje się skrzynka z amunicją. Tylko wtedy możecie korzystać z większości amunicji, gdyż możecie ją łatwo uzupełnić.
  3. Utrudnianie sobie danej misji wynagradza lepszymi nagrodami. Jeśli wybierzecie jakąś kartę wyzwania, możecie dzięki temu zwiększyć mnożnik zdobywanych przez Was kredytów. Dlatego warto wybrać jedną taką kartę z utrudnieniem, jeśli wiecie, że poradzicie sobie z wyzwaniem.
  4. Przygotowujcie się do obrony. W niektórych misjach będziecie musieli bronić się przed kolejnymi falami przeciwników. Rozpoczęcie obrony zwykle zaczyna się w momencie, gdy wejdziecie w interakcję z kluczowym przedmiotem lub wykonacie jakąś czynność. Zamiast od razu przystępować do obrony, uzupełnijcie zasoby i rozłóżcie takie przedmioty jak miny przeciwpiechotne czy wieżyczki.
  5. Istnieje możliwość wyrwania się z chwytów. W momencie, gdy przeciwnik Was złapie, kliknijcie szybko przycisk pokazany na ekranie.

Więcej wskazówek znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika: Porady na start.

Aliens Fireteam Elite: Platformy sprzętowe - na czym zagram?

Aliens: Fireteam Elite na premierę dostępne będzie na takich platformach jak: PS4, PS5, XBOX One, XBOX SERIES X/S oraz na PC.

Aliens Fireteam Elite: Wersja polska

Aliens: Fireteam Elite nie posiada polskiego dubbingu, jednakże warto wspomnieć, że istnieje możliwość włączenia polskich napisów w grze. Na konsolach powinna być ona ustawiona domyślnie w zależności od wybranego języka systemowego.

Informacje o Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

Autor : Dawid Lubczyński

Ostatnia aktualizacja : 21 września 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.