Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Exploity Valheim poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do gry Valheim znajdziesz przydatne exploity, które pozwolą Ci m.in. na szybkie przemieszczanie surowców, których nie da się teleportować.

Szybkie przenoszenie ciężkich surowców

Jeśli chcesz wybrać się na długą wyprawę wydobywczą, by zebrać dużo ciężkiej rudy, warto w pierwszej kolejności stworzyć osobny serwer (single player), zostawić swoją postać przy skrzyni i przelogować się na świat, na którym rozwijasz swoją osadę. Jak wiadomo, metale (metal ore) nie pozwolą Twojej postaci przejść przez portal, ale można ten problem obejść.

Po wydobyciu dużej ilości surowców załaduj je wszystkie do swojego ekwipunku i nie przejmuj się zbyt dużym ciężarem - Valheim: Exploity - Valheim - poradnik do gry

Po wydobyciu dużej ilości surowców załaduj je wszystkie do swojego ekwipunku i nie przejmuj się zbyt dużym ciężarem. Przeloguj się teraz na świat, gdzie Twoja postać stoi przy skrzyni.

Po przelogowaniu będziesz stał przy skrzyni z surowcami, które włożyłeś do ekwipunku na poprzednim świecie - Valheim: Exploity - Valheim - poradnik do gry

Po przelogowaniu będziesz stał przy skrzyni z surowcami, które włożyłeś do ekwipunku na poprzednim świecie. Możesz je teraz zdeponować do skrzyni i przelogować się z powrotem na poprzedni serwer.

Gdy masz już wolne inventory i Twoja postać nie jest przeciążona, możesz wrócić do swojej osady pieszo lub skorzystać z portalu - Valheim: Exploity - Valheim - poradnik do gry

Gdy masz już wolne inventory i Twoja postać nie jest przeciążona, możesz wrócić do swojej osady pieszo lub skorzystać z portalu. Po dotarciu na miejsce docelowe przeloguj się na drugi serwer, zapakuj surowce do ekwipunku i wróć na swój serwer, gdzie będziesz mógł nimi zarządzać.