Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Błędy/bugi - rozwiązania Valheim poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Valheim znajdziesz informacje na temat najpopularniejszych błędów występujących w grze oraz ich potencjalnych rozwiązaniach.

Znikający nagrobek

Dość powszechny błąd. Powoduje on, że po śmierci postaci, nagrobek nie pojawia się w świecie gry. W wyniku takiej sytuacji nie będziesz w stanie odzyskać swojego wyposażenia. Tego procesu nie da się odwrócić.

Desynchronizacja w grze wieloosobowej

W momencie, gdy grasz ze znajomymi, może pojawić się problem z desynchronizacją. W takim przypadku Twoje działania nie będą widoczne dla innych uczestników zabawy. W skrajnych przypadkach może się stać, że postawione przedmioty nie będą użyteczne lub po prosty znikną z gry.

W takim wypadku najlepiej jest, aby wszyscy wylogowali się i zalogowali ponownie.

Uszkodzenie świata

Krytyczny błąd, który powoduje, że zapis ze stanem świata zostaje uszkodzony, a Ty tracisz cały postęp rozgrywki. Do tej pory nie jest do końca pewne co prowokuje ten glitch, ale istnieje szansa, że jest on powiązany wychodzeniem gry przy pomocy kombinacji klawiszy Alt+F4.

Utrata ulepszeń sprzętu

Błąd pojawiający się w czasie rozgrywek wieloosobowych. Jeśli powiesisz niestworzony przez Ciebie sprzęt na uchwycie, a następnie go zdejmiesz, to istnieje szansa, że wszystkie jego ulepszenia zostaną zresetowane. Dlatego też do przekazywania sprzętów lepiej jest wykorzystać skrzynie.