Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Maź/Guck - jak zdobyć? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, jak zdobyć Maź (Guck) - przydatny surowiec do craftingu.

Maź (Guck) to jeden z surowców, które można znaleźć w trakcie eksploracji rozległego świata Valheim. Maź wykorzystuje się do stworzenia pochodni, sztandarów a także do wytworzenia łuku Kieł draugra (Draugr Fang).

Maź zdobywa się poprzez rozbijanie Worków mazi (Guck sack), które można znaleźć na obszarze bagien (Swamps biome) - Valheim: Maź/Guck - jak zdobyć? - Valheim - poradnik do gry

Maź zdobywa się poprzez rozbijanie Worków mazi (Guck sack), które można znaleźć na obszarze bagien (Swamps biome). Do zdobycia tego surowca będziesz musiał użyć kilofu lub topora - łuki, włócznie i sztylety nie wyrządzają Workom mazi żadnych obrażeń.

Worki z mazią (Guck sack) mogą wyrastać na wyższych partiach drzew, przez co dostęp do nich może być utrudniony - Valheim: Maź/Guck - jak zdobyć? - Valheim - poradnik do gry

Worki z mazią (Guck sack) mogą wyrastać na wyższych partiach drzew, przez co dostęp do nich może być utrudniony. W takim przypadku postaw w pobliżu stół rzemieślniczy (Workbench) i zbuduj przy drzewie schodki lub obuduj pień drzewa panelami podłogowymi w taki sposób, byś mógł swobodnie przeskakiwać pomiędzy nimi.