Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Młot/Stagbreaker - jak odblokować? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, jak odblokować dwuręczny młot Stagebreaker - niezwykle przydatną i bardzo mocną broń.

W grze Valheim możesz walczyć przy użyciu różnych broni jak np. pika, nóż, łuk, ale żadna z nich nie ma takiego impetu, jak dwuręczny młot Stagbreaker. To potężne narzędzie nie dość, że wyrządza obrażenia obszarowe, to jeszcze odrzuca trafione cele, co jest niezwykle przydatne w trakcie walki na małej przestrzeni. Stagbreaker idealnie sprawdzi się np. w trakcie eksploracji komór grobowych (Burial Chambers).

Żeby odblokować młot Stagbreaker, będziesz musiał udać się na obszar ciemnego lasu (Dark Forest) i zdobyć Core wood - jeden z różnych rodzajów drewna dostępnych w grze Valheim - Valheim: Młot/Stagbreaker - jak odblokować? - Valheim - poradnik do gry

Żeby odblokować młot Stagbreaker, będziesz musiał udać się na obszar ciemnego lasu (Dark Forest) i zdobyć Core wood - jeden z różnych rodzajów drewna dostępnych w grze Valheim. Core wood otrzymasz po ścięciu sosny (Pine). Po zdobyciu tego surowca Twoja postać natychmiast odblokuje dostęp do recepty na Stagbreaker.

Do stworzenia młota Stagbreaker musisz posiadać stół warsztatowy (Workbench) na co najmniej 2 poziomie - Valheim: Młot/Stagbreaker - jak odblokować? - Valheim - poradnik do gry

Do stworzenia młota Stagbreaker musisz posiadać stół warsztatowy (Workbench) na co najmniej 2 poziomie. Informacje o tym, jak podnieść poziom stołu warsztatowego znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika. Poza tym, do stworzenia tej broni będziesz potrzebować:

  1. 20 sztuk Core wood;
  2. 5 trofeów z jelenia (Deer trophy);
  3. 2 skrawki skór (Leather scraps).