Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Skradanie - wykrycie Valheim poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Valheim znajdziesz informacje na temat mechaniki skradania. Dowiesz się stąd między innymi jak uniknąć wykrycia.

Skradanie pozwoli Ci uniknąć walki. Jest to szczególnie istotne w momentach, w których posiadasz mało punktów życia i potyczka może się skończyć Twoją śmiercią. Każdy przeciwnik jest wrażliwy na dźwięk oraz posiada określone pole widzenia. Możliwe jest więc uniknięcie konfrontacji.

W momencie, gdy na horyzoncie pojawi się przeciwnik, naciśnij przycisk odpowiedzialny za wejście w tryb bezgłośnego poruszania się - Valheim: Skradanie - wykrycie - Valheim - poradnik do gry

W momencie, gdy na horyzoncie pojawi się przeciwnik, naciśnij przycisk odpowiedzialny za wejście w tryb bezgłośnego poruszania się. Jednocześnie pojawi się specjalny wskaźnik widoczności - im jest on wyższy, tym bardziej odsłonięty jesteś. Stopień zapełnienia paska uzależniony jest od stopnia oświetlenia postaci oraz poziomu zdolności skradania.

Musisz mieć jednak na uwadze, że nie możesz ukrywać się w nieskończoność. W trybie skradania Twoja postać zużywa staminę, regenerując ją tylko w momencie, gdy pozostajesz w miejscu. Kiedy się wyczerpie, postać zacznie się poruszać w standardowym trybie.

Na skradanie ma także wpływ zbroja, jaką nosisz - zestaw z trolla dodaje +25% do tej konkretnej statystyki.

1 - Valheim: Skradanie - wykrycie - Valheim - poradnik do gry