Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Chityna - skąd wziąć? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do Valheim dowiesz się skąd wziąć chitynę.

Chityna jest surowcem, który jest wymagany do produkcji niektórych potężnych elementów wyposażenia. Niestety jednak jej zdobycie nie należy do najłatwiejszych - znajdziesz go bowiem tylko na plecach Krakena, czyli ogromnego stwora żyjącego na oceanie. A więc, aby go znaleźć, musisz zapuścić się na pełne morze.

Wystająca nad powierzchnię część Krakena przypomina niewielką pozbawioną roślinności wyspę o regularnym brzegu. Stworzenie jest do Ciebie neutralnie nastawione, więc nie będzie Cię atakować, gdy na nie wskoczysz.

Będąc na jego grzbiecie musisz zlokalizować niewielki szare okręgi - to właśnie z nich pozyskasz chitynę. Wystarczy, że uderzysz w nie dowolnym kilofem. Musisz się jednak spieszyć, ponieważ pierwsze uderzenie sprowokuje stwora i zacznie się on zanurzać.

Warto mieć na uwadze, że Kraken będzie przebywał w danym punkcie, dopóki go nie uderzysz - Valheim: Chityna - skąd wziąć? - Valheim - poradnik do gry

Warto mieć na uwadze, że Kraken będzie przebywał w danym punkcie, dopóki go nie uderzysz. Możesz więc oznaczać ich lokalizację, by w późniejszym czasie wrócić i wydobyć surowiec.