Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mafia 1 Remake - Tajemnicze lisy
Mafia 1 Remake - Tajemnicze lisy
Lisa znajdziesz na północnym krańcu mapy świata, obok jeziora Lake Fyer. Przy drodze stoi zniszczona łódź - zbadaj ją, a natrafisz na znajdźkę.
Lis jest na północnym krańcu terenów wiejskich, niedaleko jeziora Lake Fyer. W miejscu tym znajduje się mały drewniany most - zajrzyj pod most, by odnaleźć sekret.
Lisa znajdziesz w północnej części terenów wiejskich, na południowy-zachód od zapory Fyer Dam. Dotrzyj do dużego białego domu i przejdź po sąsiadującym z nim pomoście. Lis jest w jego końcowej części.
Lis znajduje się w lokacji Westbank Mill zlokalizowanej w północnej części terenów wiejskich, na południe od zapory Fyer Dam. Zajrzyj do małej szopy. Lis jest ukryty w narożniku obok składowanego drewna.
Lis znajduje się na terenie gospodarstwa, które możesz zbadać wyłącznie w głównej misji Przejażdżka za miasto. W ramach zaliczania zadania dotrzyj do stodoły, w której broni się Sam. Nie atakuj innych gangsterów, bo ich śmierć spowoduje przeniesienie się do wnętrza stodoły. Omiń przeciwników i znajdź lisa w jednym z północnych budynków.
Lis jest na terenach wiejskich, obok Heaven's Peak i stawu Durham Pond. Za znajdźką rozejrzyj się przy skrzyżowaniu dróg.
Lisa znajdziesz na terenach wiejskich, przy zakręcanej drodze prowadzącej na szczyt Heaven's Peak. Obok drogi znajdziesz skały z namalowanym graffiti lisa. Właściwy lis stoi na skałach tuż obok.
Lis jest na terenach wiejskich, na wschód od Heaven's Peak i na północny-zachód od lotniska. Zainteresuj się dużym billboardem Lost Heaven Airport obok skrzyżowania. Znajdźkę postawiony u jego podstawy.
Lis jest w północnej części terenów wiejskich, na wschód od mostu Old Ford Bridge i na północny-zachód od motelu Clark's Motel. Obok asfaltowej drogi jest mała chatka z namalowanym graffiti lisa. Znajdźka jest w środku.
Lis jest na górnym balkonie motelu Clark's na terenach wiejskich. Najlepiej go zdobyć podczas zaliczania głównej misji Dzień jak co dzień, choć na balkon możesz też wdrapać się podczas swobodnej eksploracji świata.
Lis znajduje się na parkingu przed lotniskiem Lost Heaven International Airport. Znajdźka stoi w krzakach w jednym z narożników parkingu.
Lisa odnajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Chinatown. Odszukaj biały płot z namalowanym graffiti z podobizną lisa. Możesz wdrapać się na ten płot i znajdźka jest w znajdującym się za płotem zadaszonym obszarze.
Lis jest w centralnej części Chinatown, w niewielkiej odległości na północny-zachód od siedziby Biffa. Zbadaj boczną uliczkę - lis stoi na ziemi obok płotu i ściany budynku.
Lisa możesz znaleźć na północno-wschodnim krańcu dzielnicy Chinatown, obok dużego skrzyżowania. Zlokalizuj ceglany mur i namalowane na nim graffiti lisa. Musisz wdrapać się na skrzynie i następnie przejść przez mur. Znajdźka jest wewnątrz małego budynku w nowym ogrodzonym obszarze.
Lis znajduje się w zachodniej części dzielnicy Little Italy. Odszukaj szary płot, a następnie namalowane na nim graffiti lisa. Możesz przejść przez płot i znaleźć sekret w nowym małym obszarze.
Lisa możesz odnaleźć w północnej części dzielnicy Little Italy. Odszukaj ceglany mur, na którym namalowano graffiti lisa. Możesz wdrapać się na ten mur. Lis jest w nowym obszarze obok rusztowania przylegającego do ściany budynku.
Lis jest w warsztacie Ralphiego, który znajduje się na tyłach baru Salieriego. Stoi on przy jednej ze ścian obok rzędu szafek.
Lis znajduje się na wschodnim krańcu dzielnicy Little Italy, w niewielkiej odległości na wschód od baru Salieriego. Musisz odnaleźć murek z namalowanym napisem Fresh Milk. Tommy może tu przejść przez mur. Poszukiwany lis stoi w narożniku.
Lisa możesz znaleźć w zachodniej części dzielnicy Works Quarter, niedaleko zajezdni tramwajów. Postawiono go przy jednej ze ścian niskiego budynku.
Lis znajduje się w centralnej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj graffiti lisa na murze - Tommy może wdrapać się na ten mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru ze znajdźką.
Lis jest w środkowej części Works Quarter. Przejdź się wzdłuż ceglanego muru aż natrafisz na graffiti lisa. To znak, że możesz wspiąć się na mur. Znajdźka jest w nowo odblokowanym ogrodzonym obszarze.
Lisa odnajduje się w centralnej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj szary płot i podróżuj wzdłuż niego aż natrafisz na graffiti lisa. To znak, że możesz wdrapać się na płot i dotrzeć do obszaru ze znajdźką.
Lisa możesz znaleźć w południowo-zachodniej części Works Quarter, na wschód od lokacji Federal Customs Impound. Odszukaj namalowany na murze duży czerwony napis Free Delivery City Wide. Tommy może w tym miejscu wdrapać się na mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru. Lisa postawiono na deskach.
Lis jest w południowej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj mały drewniany budynek - poszukiwany sekret jest wewnątrz niego.
Lis jest na terenie portu w dzielnicy Works Quarter i możesz go zdobyć wyłącznie podczas zaliczania głównej misji Ty szczęściarzu. Jest on na jednym z dźwigów używanych przez snajperów - musisz po zastrzeleniu snajpera wejść po drabinie na dźwig.
Znacznik lisa może być mylący - można go zdobyć po wypłynięciu na morze parostatkiem w ramach głównej misji Wszystkiego najlepszego. Lis jest w tej samej kajucie w maszynowni, w której Tommy spotyka się z woźnym i odbiera klucz.
Lis jest wewnątrz starego więzienia i możesz je zbadać tylko w ramach głównej misji Kampania wyborcza. Przejdź przez więzienie żeby dotrzeć do więziennej wieży. Zanim wejdziesz na jej szczyt zejdź na dół wieży żeby znaleźć lisa.
Lisa odnajduje się w północnej części dzielnicy Central Island. Rozpocznij na chodniku znajdującym się nad wjazdem do tunelu West River Tunnel. Odszukaj na murku graffiti lisa - sygnalizuje ono, że możesz przeskoczyć przez ten murek po to żeby dotrzeć do obszaru z sekretem.
Lisa możesz odnaleźć w dzielnicy Central Island, w niewielkiej odległości na północny-wschód od teatru Moulton's City Theater. Odszukaj deski leżące obok płotu - wdrap się najpierw na deski i najpierw na mały dach sąsiadujący ze ścianą z namalowanym graffiti lisa. Lis postawiony został obok krzesła.
Lis jest w południowo-zachodniej części dzielnicy Central Island, obok doków St. Peter's Docks. Odnajdziesz go na małym drewnianym molo obok wody.
Lis znajduje się u podstawy latarni morskiej zlokalizowanej na południowym krańcu dzielnicy Central Island. Wejdź po zakręcanych schodach, by dotrzeć do znajdźki.
Lis jest wewnątrz małej chatki zlokalizowanej przy wodzie w dzielnicy North Park, w niewielkiej odległości na zachód od restauracji Pepe's Restaurant.
Lis jest w dzielnicy North Park, w niewielkiej odległości na północ od baru Morello. Odszukaj na ścianie graffiti lisa - wskazuje ono miejsce, w którym można wdrapać się na mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru ze znajdźką.
Lisa odnajduje się w dzielnicy North Park obok baru Morello. Na jednej ze ścian jest graffiti lisa i obok niego znajduje się mała uliczka z poszukiwaną znajdźką.
Lis jest w północnej części dzielnicy Holbrook, w niewielkiej odległości na południowy-zachód od magazynu Salieriego. Odszukaj uszkodzony fragment płotu, na którym widać graffiti Lisa. Jest to informacja, że Tommy może wspiąć się na płot. Znajdźka jest za płotem.
Lis jest na tyłach budynku warsztatu samochodowego Bertone's Autoservice znajdującego się w North Park, obok mostu Giuliani Bridge.
Lisa odnajduje się w północnej części dzielnicy Downtown. Znajdźka ukryta jest w niewielkim parku obok dużego posągu. Omiń małe ogrodzenie, by dotrzeć do sekretu.
Lisa odnajduje się w środkowej części parku Holbrook Park. Musisz odnaleźć budynek, do którego można wejść. Skorzystaj z drugiego wyjścia z budynku. Prowadzi ono do obszaru z lisem postawionym na zniszczonym fotelu.
Lis znajduje się obok osiedla mieszkalnego gdzie w głównej misji Bon apetit odnajdywało się Carlo. Lis jest na końcu wąskiej uliczki między budynkami.
Lis znajduje się na wschodnim krańcu dzielnicy Holbrook. Musisz znaleźć miejsce, w którym Tommy może wdrapać się na mur - rozpoznasz je po dużym graffiti lisa. Znajdźka jest w małym obszarze za murem.
Lis znajduje się w środkowej części dzielnicy Holbrook. Musisz zlokalizować uszkodzony fragment szarego płotu, na którym namalowano graffiti lisa. Tommy może wspiąć się na płot i odnaleźć ukrytą za nim znajdźkę.
Lisa ukryto obok kościoła św. Michała z dzielnicy Downtown. Przejdź się wzdłuż zachodniej ściany kościoła.
Lisa możesz znaleźć w południowo-wschodniej części dzielnicy Downtown, na północ od jadłodajni Giorgi's Diner. Odszukaj skrzynie, na które Tommy może wdrapać się i w rezultacie przeskoczyć przez wysoki mur. Lisa ukryto za tym murem.
Lisa możesz znaleźć w ogródku na tyłach domu Tommy'ego znajdującego się w dzielnicy Oakwood. Został on postawiony obok miejsca, w którym składowane jest drewno.
Lis jest we wschodniej części Oakwood, w niewielkiej odległości na północ od kościoła z tej dzielnicy. Znajdźka jest na werandzie, przed wejściem do jednego z budynków mieszkalnych.
Lisa ukryto w środkowej części zakręcanej drogi łączącej dzielnice Oakwood i Beech Hill. Wejdź do małego budynku zlokalizowanego tuż obok nieutwardzonej drogi.
Lis jest w zachodniej części dzielnicy Beech Hill. Możesz przejść przez płot jednej z posiadłości. W ogrodzie znajdziesz m.in. małą szopę z graffiti lisa. Znajdźka jest obok niej - postawiono ją na studni.
Lis jest wewnątrz posiadłości prokuratora w Beech Hill, którą można zbadać wyłącznie w głównej misji Odwiedziny u bogaczy. Znajdźka jest w jednym z pomieszczeń na piętrze posiadłości. Odszukaj lisa zanim zdejmiesz obraz, za którym ukryto sejf.
Lisa odnajduje się przy ścieżce prowadzącej do latarni morskiej i zlokalizowanej na południe od Beech Hill. Zauważysz małą chatkę i lisa odnajduje się obok niej.
Lis znajduje się na południe od dzielnic Downtown i Oakwood. Zbadaj ścieżkę na tyłach jadłodajni Giorgi's Diner. W jednym z miejsc trzeba przeskoczyć przez balustradę po to żeby dotrzeć do lisa pozostawionego na skałach, obok krzaków.
Powiększ mapę

Mafia Definitive Edition: Tajemnicze lisy (Mystery Foxes) - mapa, sekret Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Lokalizacje tajemniczych lisów

1 – Lisa znajdziesz na północnym krańcu mapy świata, obok jeziora Lake Fyer. Przy drodze stoi zniszczona łódź - zbadaj ją, a natrafisz na znajdźkę.

2 – Lis jest na północnym krańcu terenów wiejskich, niedaleko jeziora Lake Fyer. W miejscu tym znajduje się mały drewniany most - zajrzyj pod most, by odnaleźć sekret.

3 – Lisa znajdziesz w północnej części terenów wiejskich, na południowy-zachód od zapory Fyer Dam. Dotrzyj do dużego białego domu i przejdź po sąsiadującym z nim pomoście. Lis jest w jego końcowej części.

4 – Lis znajduje się w lokacji Westbank Mill zlokalizowanej w północnej części terenów wiejskich, na południe od zapory Fyer Dam. Zajrzyj do małej szopy. Lis jest ukryty w narożniku obok składowanego drewna.

5 – Lis znajduje się na terenie gospodarstwa, które możesz zbadać wyłącznie w głównej misji Przejażdżka za miasto. W ramach zaliczania zadania dotrzyj do stodoły, w której broni się Sam. Nie atakuj innych gangsterów, bo ich śmierć spowoduje przeniesienie się do wnętrza stodoły. Omiń przeciwników i znajdź lisa w jednym z północnych budynków.

6 – Lis jest na terenach wiejskich, obok Heaven's Peak i stawu Durham Pond. Za znajdźką rozejrzyj się przy skrzyżowaniu dróg.

7 – Lisa znajdziesz na terenach wiejskich, przy zakręcanej drodze prowadzącej na szczyt Heaven's Peak. Obok drogi znajdziesz skały z namalowanym graffiti lisa. Właściwy lis stoi na skałach tuż obok.

8 – Lis jest na terenach wiejskich, na wschód od Heaven's Peak i na północny-zachód od lotniska. Zainteresuj się dużym billboardem Lost Heaven Airport obok skrzyżowania. Znajdźkę postawiony u jego podstawy.

9 – Lis jest w północnej części terenów wiejskich, na wschód od mostu Old Ford Bridge i na północny-zachód od motelu Clark's Motel. Obok asfaltowej drogi jest mała chatka z namalowanym graffiti lisa. Znajdźka jest w środku.

10 – Lis jest na górnym balkonie motelu Clark's na terenach wiejskich. Najlepiej go zdobyć podczas zaliczania głównej misji Dzień jak co dzień, choć na balkon możesz też wdrapać się podczas swobodnej eksploracji świata.

11 – Lis znajduje się na parkingu przed lotniskiem Lost Heaven International Airport. Znajdźka stoi w krzakach w jednym z narożników parkingu.

12 – Lisa odnajduje się na zachodnim krańcu dzielnicy Chinatown. Odszukaj biały płot z namalowanym graffiti z podobizną lisa. Możesz wdrapać się na ten płot i znajdźka jest w znajdującym się za płotem zadaszonym obszarze.

13 – Lis jest w centralnej części Chinatown, w niewielkiej odległości na północny-zachód od siedziby Biffa. Zbadaj boczną uliczkę - lis stoi na ziemi obok płotu i ściany budynku.

14 – Lisa możesz znaleźć na północno-wschodnim krańcu dzielnicy Chinatown, obok dużego skrzyżowania. Zlokalizuj ceglany mur i namalowane na nim graffiti lisa. Musisz wdrapać się na skrzynie i następnie przejść przez mur. Znajdźka jest wewnątrz małego budynku w nowym ogrodzonym obszarze.

15 – Lis znajduje się w zachodniej części dzielnicy Little Italy. Odszukaj szary płot, a następnie namalowane na nim graffiti lisa. Możesz przejść przez płot i znaleźć sekret w nowym małym obszarze.

16 – Lisa możesz odnaleźć w północnej części dzielnicy Little Italy. Odszukaj ceglany mur, na którym namalowano graffiti lisa. Możesz wdrapać się na ten mur. Lis jest w nowym obszarze obok rusztowania przylegającego do ściany budynku.

17 – Lis jest w warsztacie Ralphiego, który znajduje się na tyłach baru Salieriego. Stoi on przy jednej ze ścian obok rzędu szafek.

18 – Lis znajduje się na wschodnim krańcu dzielnicy Little Italy, w niewielkiej odległości na wschód od baru Salieriego. Musisz odnaleźć murek z namalowanym napisem Fresh Milk. Tommy może tu przejść przez mur. Poszukiwany lis stoi w narożniku.

19 – Lisa możesz znaleźć w zachodniej części dzielnicy Works Quarter, niedaleko zajezdni tramwajów. Postawiono go przy jednej ze ścian niskiego budynku.

20 – Lis znajduje się w centralnej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj graffiti lisa na murze - Tommy może wdrapać się na ten mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru ze znajdźką.

21 – Lis jest w środkowej części Works Quarter. Przejdź się wzdłuż ceglanego muru aż natrafisz na graffiti lisa. To znak, że możesz wspiąć się na mur. Znajdźka jest w nowo odblokowanym ogrodzonym obszarze.

22 – Lisa odnajduje się w centralnej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj szary płot i podróżuj wzdłuż niego aż natrafisz na graffiti lisa. To znak, że możesz wdrapać się na płot i dotrzeć do obszaru ze znajdźką.

23 – Lisa możesz znaleźć w południowo-zachodniej części Works Quarter, na wschód od lokacji Federal Customs Impound. Odszukaj namalowany na murze duży czerwony napis Free Delivery City Wide. Tommy może w tym miejscu wdrapać się na mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru. Lisa postawiono na deskach.

24 – Lis jest w południowej części dzielnicy Works Quarter. Odszukaj mały drewniany budynek - poszukiwany sekret jest wewnątrz niego.

25 – Lis jest na terenie portu w dzielnicy Works Quarter i możesz go zdobyć wyłącznie podczas zaliczania głównej misji Ty szczęściarzu. Jest on na jednym z dźwigów używanych przez snajperów - musisz po zastrzeleniu snajpera wejść po drabinie na dźwig.

26 – Znacznik lisa może być mylący - można go zdobyć po wypłynięciu na morze parostatkiem w ramach głównej misji Wszystkiego najlepszego. Lis jest w tej samej kajucie w maszynowni, w której Tommy spotyka się z woźnym i odbiera klucz.

27 – Lis jest wewnątrz starego więzienia i możesz je zbadać tylko w ramach głównej misji Kampania wyborcza. Przejdź przez więzienie żeby dotrzeć do więziennej wieży. Zanim wejdziesz na jej szczyt zejdź na dół wieży żeby znaleźć lisa.

28 – Lisa odnajduje się w północnej części dzielnicy Central Island. Rozpocznij na chodniku znajdującym się nad wjazdem do tunelu West River Tunnel. Odszukaj na murku graffiti lisa - sygnalizuje ono, że możesz przeskoczyć przez ten murek po to żeby dotrzeć do obszaru z sekretem.

29 – Lisa możesz odnaleźć w dzielnicy Central Island, w niewielkiej odległości na północny-wschód od teatru Moulton's City Theater. Odszukaj deski leżące obok płotu - wdrap się najpierw na deski i najpierw na mały dach sąsiadujący ze ścianą z namalowanym graffiti lisa. Lis postawiony został obok krzesła.

30 – Lis jest w południowo-zachodniej części dzielnicy Central Island, obok doków St. Peter's Docks. Odnajdziesz go na małym drewnianym molo obok wody.

31 – Lis znajduje się u podstawy latarni morskiej zlokalizowanej na południowym krańcu dzielnicy Central Island. Wejdź po zakręcanych schodach, by dotrzeć do znajdźki.

32 – Lis jest wewnątrz małej chatki zlokalizowanej przy wodzie w dzielnicy North Park, w niewielkiej odległości na zachód od restauracji Pepe's Restaurant.

33 – Lis jest w dzielnicy North Park, w niewielkiej odległości na północ od baru Morello. Odszukaj na ścianie graffiti lisa - wskazuje ono miejsce, w którym można wdrapać się na mur i dotrzeć do ogrodzonego obszaru ze znajdźką.

34 – Lisa odnajduje się w dzielnicy North Park obok baru Morello. Na jednej ze ścian jest graffiti lisa i obok niego znajduje się mała uliczka z poszukiwaną znajdźką.

35 – Lis jest w północnej części dzielnicy Holbrook, w niewielkiej odległości na południowy-zachód od magazynu Salieriego. Odszukaj uszkodzony fragment płotu, na którym widać graffiti Lisa. Jest to informacja, że Tommy może wspiąć się na płot. Znajdźka jest za płotem.

36 – Lis jest na tyłach budynku warsztatu samochodowego Bertone's Autoservice znajdującego się w North Park, obok mostu Giuliani Bridge.

37 – Lisa odnajduje się w północnej części dzielnicy Downtown. Znajdźka ukryta jest w niewielkim parku obok dużego posągu. Omiń małe ogrodzenie, by dotrzeć do sekretu.

38 – Lisa odnajduje się w środkowej części parku Holbrook Park. Musisz odnaleźć budynek, do którego można wejść. Skorzystaj z drugiego wyjścia z budynku. Prowadzi ono do obszaru z lisem postawionym na zniszczonym fotelu.

39 – Lis znajduje się obok osiedla mieszkalnego gdzie w głównej misji Bon apetit odnajdywało się Carlo. Lis jest na końcu wąskiej uliczki między budynkami.

40 – Lis znajduje się na wschodnim krańcu dzielnicy Holbrook. Musisz znaleźć miejsce, w którym Tommy może wdrapać się na mur - rozpoznasz je po dużym graffiti lisa. Znajdźka jest w małym obszarze za murem.

41 – Lis znajduje się w środkowej części dzielnicy Holbrook. Musisz zlokalizować uszkodzony fragment szarego płotu, na którym namalowano graffiti lisa. Tommy może wspiąć się na płot i odnaleźć ukrytą za nim znajdźkę.

42 – Lisa ukryto obok kościoła św. Michała z dzielnicy Downtown. Przejdź się wzdłuż zachodniej ściany kościoła.

43 – Lisa możesz znaleźć w południowo-wschodniej części dzielnicy Downtown, na północ od jadłodajni Giorgi's Diner. Odszukaj skrzynie, na które Tommy może wdrapać się i w rezultacie przeskoczyć przez wysoki mur. Lisa ukryto za tym murem.

44 – Lisa możesz znaleźć w ogródku na tyłach domu Tommy'ego znajdującego się w dzielnicy Oakwood. Został on postawiony obok miejsca, w którym składowane jest drewno.

45 – Lis jest we wschodniej części Oakwood, w niewielkiej odległości na północ od kościoła z tej dzielnicy. Znajdźka jest na werandzie, przed wejściem do jednego z budynków mieszkalnych.

46 – Lisa ukryto w środkowej części zakręcanej drogi łączącej dzielnice Oakwood i Beech Hill. Wejdź do małego budynku zlokalizowanego tuż obok nieutwardzonej drogi.

47 – Lis jest w zachodniej części dzielnicy Beech Hill. Możesz przejść przez płot jednej z posiadłości. W ogrodzie znajdziesz m.in. małą szopę z graffiti lisa. Znajdźka jest obok niej - postawiono ją na studni.

48 – Lis jest wewnątrz posiadłości prokuratora w Beech Hill, którą można zbadać wyłącznie w głównej misji Odwiedziny u bogaczy. Znajdźka jest w jednym z pomieszczeń na piętrze posiadłości. Odszukaj lisa zanim zdejmiesz obraz, za którym ukryto sejf.

49 – Lisa odnajduje się przy ścieżce prowadzącej do latarni morskiej i zlokalizowanej na południe od Beech Hill. Zauważysz małą chatkę i lisa odnajduje się obok niej.

50 – Lis znajduje się na południe od dzielnic Downtown i Oakwood. Zbadaj ścieżkę na tyłach jadłodajni Giorgi's Diner. W jednym z miejsc trzeba przeskoczyć przez balustradę po to żeby dotrzeć do lisa pozostawionego na skałach, obok krzaków.

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz informacje o miejscach odnajdywania tajemniczych lisów - Mystery Foxes, które są jedną z odmian sekretów / znajdziek. Skorzystanie z naszej mapy atlasu świata pomoże ci odnaleźć 100% lisów.

Tajemnicze lisy to niestety najbardziej czasochłonna odmiana znajdziek w grze Mafia 1 Remake - Mafia Definitive Edition: Tajemnicze lisy (Mystery Foxes) - mapa, sekret - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tajemnicze lisy to niestety najbardziej czasochłonna odmiana znajdziek w grze Mafia 1 Remake. Na odnalezienie czeka łącznie aż 50 lisów i zlokalizowanie ich wszystkich nagradzane jest trofeum / osiągnięciem Dominacja nad tajemniczymi lisami.

Do kilku lisów można dotrzeć wyłącznie w ramach zaliczania głównych misji. W opisach miejsc odnajdywania lisów podajemy o jakie misje chodzi. Przejdź w razie potrzeby do naszego opisu przejścia gry żeby więcej dowiedzieć się o tych zadaniach.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie