Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia Zainteresowanie policji - Heat From The Cops. Trofeum to przyznawane jest za zgubienie 5-gwiazdkowego policyjnego pościgu. Prezentujemy dwie okazje do zdobycia trofeum w głównych misjach oraz dobry sposób na jego odblokowanie w trybie swobodnej jazdy.

Informacje wstępne

Pięć gwiazdek to najwyższy poziom pościgu - Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Pięć gwiazdek to najwyższy poziom pościgu. Informacje o jego aktualnym poziomie pojawiają się nad ekranem mini-mapy, w prawym dolnym rogu ekranu. Nad gwiazdkami powinna dodatkowo pojawić się ikona czaszki.

Na kolejne poziomy pościgu najłatwiej można awansować zabijając policjantów oraz osoby postronne. Musisz liczyć się z pojawieniem "elitarnych" przeciwników oraz z tym, że stróże prawa będą próbowali rozstawiać blokady.

O trofeum najlepiej powalczyć grając na niskim poziomie trudności, dzięki czemu udane ataki stróżów prawa będą odbierały Tommy'emu mniej punktów zdrowia, zaś prowadzony przez bohatera pojazd będzie bardziej wytrzymały.

Zgubienie pościgu w głównych misjach

W trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego gry pojawiają się dwie dobre okazje do rozegrania 5-gwiazdkowego pościgu - Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego gry pojawiają się dwie dobre okazje do rozegrania 5-gwiazdkowego pościgu. Pierwsza z nich to końcówka głównej misji Kampania wyborcza.

W końcowej fazie ucieczki ze starego więzienia możesz ukraść jeden z zaparkowanych w okolicy radiowozów. Pościg ten rozpocznie się z 4 gwiazdkami, ale wystarczy przy okazji ostrzelać rozstawionych wokół więzienia policjantów żeby awansować na 5 poziom. W celu zgubienia pościgu szukaj okazji do szybkiej i bezbłędnej jazdy, docieraj do ikon strzałek na mapie i unikaj policyjnych blokad.

Druga okazja pojawia się w końcowej części głównej misji Praca po godzinach, czyli po wydostaniu się z budynku banku ze skradzioną gotówką - Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Druga okazja pojawia się w końcowej części głównej misji Praca po godzinach, czyli po wydostaniu się z budynku banku ze skradzioną gotówką. Także i ten pościg rozpoczyna się na 4 poziomie - ostrzelaj lub potrąć mijanych policjantów żeby dodać piątą gwiazdkę pościgu.

Tak jak wyżej, skupiaj się na szybkiej bezkilozyjnej jeździe, na docieraniu do lokacji oznaczonych strzałkami i na omijaniu policyjnych blokad.

Zgubienie pościgu w trybie Free Ride

Na potrzeby rozegrania pościgu w trybie Free Ride najlepiej przenieść się na tereny wiejskie - Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Na potrzeby rozegrania pościgu w trybie Free Ride najlepiej przenieść się na tereny wiejskie. Zacznij ostrzeliwać przejeżdżające pojazdy i zabijać ich kierowców. Powinieneś być w stanie odblokować 3-gwiazdkowy pościg.

Zaczekaj na przyjechanie policyjnego patrolu i ostrzelaj i zabij policjantów, którzy wyjdą z radiowozu. Powinno to być wystarczające do awansowania na 5-gwiazdkowy pościg.

Rozpocznij ucieczkę własnym autem (o możliwie jak najlepszych osiągach) lub ukradnij radiowóz - Mafia Definitive Edition: Zainteresowanie policji - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Rozpocznij ucieczkę własnym autem (o możliwie jak najlepszych osiągach) lub ukradnij radiowóz. Dużą zaletą terenów wiejskich jest to, że składają się one z długich prostych odcinków drogi. Ponadto ruch uliczny jest tu znikomy. Powinno ci to zagwarantować poruszanie się z dużą prędkością i szybkie zgubienie innych radiowozów.