Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Wypchane kieszenie - trofeum, jak zdobyć Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia Wypchane kieszenie - Lined Pockets. Trofeum to przyznawane jest za zapłacenie mandatu po zatrzymaniu przez policję Lost Heaven Police Department.

1 - Mafia Definitive Edition: Wypchane kieszenie - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Na potrzeby wypełnienia założeń tego osiągnięcia musisz doprowadzić do zainicjowania 1-gwiazdkowego policyjnego pościgu, czyli inaczej pościgu najniższego stopnia - Mafia Definitive Edition: Wypchane kieszenie - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Na potrzeby wypełnienia założeń tego osiągnięcia musisz doprowadzić do zainicjowania 1-gwiazdkowego policyjnego pościgu, czyli inaczej pościgu najniższego stopnia. Możesz tego dokonać na wiele różnych sposobów. Oto kilka przykładowych:

  1. Pobicie przypadkowego przechodnia.
  2. Potrącenie przechodnia samochodem.
  3. Dokonanie kradzieży auta w miejscu publicznym poprzez rozbicie jego szyby lub wyrzucenie kierowcy z kabiny.
  4. Oddanie strzału z broni w miejscu publicznym (nikogo przy tym nie trafiając!).

Nad mini-mapą najpierw powinna pojawić się ikona oka razem z 1 gwiazdką (przykład na obrazku 1), a następnie ikona mandatu razem z 1 gwiazdką (przykład na obrazku 2).

Jeśli popełniłeś przestępstwo na oczach stróżów prawa, to możesz od razu awansować do kolejnego kroku - Mafia Definitive Edition: Wypchane kieszenie - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Jeśli popełniłeś przestępstwo na oczach stróżów prawa, to możesz od razu awansować do kolejnego kroku. Jeśli policja została wezwana, to pozostań po prostu w miejscu, w którym dopuściłeś się złamania prawa. Po kilku-kilkunastu sekundach powinien pojawić się radiowóz lub pieszy patrol.

Musisz dobrowolnie poddać się karze, tak więc nie próbuj uciekać i nie ruszaj się z miejsca. Jeśli używasz pojazdu, to dodatkowo po otrzymaniu polecenia od policjanta wyjdź z auta / zejdź z motocykla.

Powinna załączyć się scenka z wypisania mandatu i przekazania funkcjonariuszowi łapówki - Mafia Definitive Edition: Wypchane kieszenie - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Powinna załączyć się scenka z wypisania mandatu i przekazania funkcjonariuszowi łapówki. To właśnie ta akcja nagradzana jest trofeum.