Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mafia Definitive Edition zawiera opis przejścia pobocznej misji Moderate Velocity, która dostępna jest w trybie Free Ride. Z naszej solucji dowiesz się jak doścignąć autobus, jak przejąć kontrolę nad autobusem oraz jak poprawnie utrzymywać wysoką prędkość i unikać zdetonowania bomby.

O misji tej możesz dowiedzieć się odnajdując w trybie Free Ride list, którego autorem jest Herbert Baskerville - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

O misji tej możesz dowiedzieć się odnajdując w trybie Free Ride list, którego autorem jest Herbert Baskerville. List leży na dużym stole w "sali obrad" w barze Salieriego.

1 - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Treść listu informuje o miejscu rozpoczęcia misji - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Treść listu informuje o miejscu rozpoczęcia misji. Jest to budka telefoniczna znajdująca się w dzielnicy Chinatown. Budkę znajdziesz w pokazanym na obrazkach miejscu, niedaleko opuszczonej stacji benzynowej.

Rekomendujemy zabrać na tę misję motocykl lub jeden z szybszych pojazdów. Ważne będzie to żeby szybko i sprawnie doścignąć autobus powiązany z przebiegiem misji.

Tuż po rozpoczęciu misji zauważysz przejeżdżający autobus, który musisz dogonić - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tuż po rozpoczęciu misji zauważysz przejeżdżający autobus, który musisz dogonić. Wyrusz w pościg za nim. Musisz doścignąć autobus zanim dojdzie do detonacji umieszczonej w nim bomby. Zrównaj się ze ściganym autobusem i wciśnij klawisz zajęcia miejsca na jego pokładzie.

Twoje zadanie to utrzymywanie prędkości autobusu powyżej 30 mil na godzinę - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Twoje zadanie to utrzymywanie prędkości autobusu powyżej 30 mil na godzinę. Za każdym razem gdy prędkość spadnie poniżej 30 mil na ekranie wyświetli się licznik odliczający czas do detonacji bomby. Musisz w tym czasie ponownie osiągnąć prędkość na poziomie co najmniej 30 mil.

Musisz przeżyć przez 3 i pół minuty - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Musisz przeżyć przez 3 i pół minuty. Zdecydowanie radzimy otwierać co jakiś czas mapę całego miasta i na spokojnie planować dalszą trasę przejazdu. Wybieraj długie i szerokie ulice oraz w miarę możliwości te drogi gdzie nie ma dużych podjazdów mogących doprowadzić do spadku prędkości poniżej 30 mil.

Unikaj oczywiście zderzania się po drodze z innymi pojazdami i przede wszystkim z niezniszczalnymi przeszkodami, np. słupami czy latarniami. Nie musisz jechać bardzo szybko. Najlepiej jest utrzymywać prędkość na poziomie około 40 mil na godzinę po to żeby mieć pewien zapas, ale żeby jednocześnie nie planować niepotrzebnie zbyt długiego przejazdu. Dodatkowo szybko jadący autobus autobus może mieć problemy z wyhamowaniem na czas na potrzeby pokonywania 90-stopniowych zakrętów.

Nagroda za ukończenie tego wyzwania to strój mechanika - Mafia Definitive Edition: Moderate Velocity - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Nagroda za ukończenie tego wyzwania to strój mechanika. Możesz go od tego momentu zakładać korzystając z szafy na ubrania w barze Salieriego.