Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Śmierć sztuki - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition możesz znaleźć opis przejścia finałowej 20 głównej misji - Śmierć sztuki (The Death of Art). Z naszej solucji dowiesz się m.in. jak skutecznie eliminować przeciwników z galerii sztuki oraz jak rozprawić się z finałowym bossem kampanii.

Spotkaj się z Pauliem w jego mieszkaniu

Mieszkanie Pauliego znajduje się w dzielnicy Małe Włochy - Mafia Definitive Edition: Śmierć sztuki - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Mieszkanie Pauliego znajduje się w dzielnicy Małe Włochy. Możesz dotrzeć tam pojazdem, który stoi zaparkowany przed domem Tommy'ego, lub dowolnym innym środkiem transportu. W misji tej wybór auta nie odgrywa żadnej roli.

Po dotarciu na miejsce wejdź do budynku i udaj się na piętro. Otwórz drzwi mieszkania Pauliego żeby załączyć ważną scenkę przerywnikową.

Spotkaj się z Samem w galerii sztuki

Wyjdź z budynku i wsiądź ponownie do auta - Mafia Definitive Edition: Śmierć sztuki - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Wyjdź z budynku i wsiądź ponownie do auta. Nowy cel podróżytdo galeria sztuki Lost Heaven Art Gallery z dzielnicy Central Island. Zaparkuj w dowolnym miejscu przed galerię i wejdź do środka żeby załączyć nową istotną cut-scenkę.

Przetrwaj zasadzkę

Przed tobą seria intensywnych walk na terenie galerii sztuki - Mafia Definitive Edition: Śmierć sztuki - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Przed tobą seria intensywnych walk na terenie galerii sztuki. Oto kilka najważniejszych informacji i podpowiedzi na ich temat:

  1. Jak najczęściej polegaj na zasłonach. Podczas przeprawy przez kolejne sale galerii rzadziej niż zazwyczaj będziesz odnajdywał punkty pierwszej pomocy. Pasek zdrowia musi ci więc "wystarczać" na dłużej.
  2. Reaguj na koktajle Mołotowa rzucane w bohatera. Można bardzo łatwo stracić dużo punktów zdrowia jeśli Tommy zostanie podpalony. Zabijaj wrogów z koktajlami zanim wykonają rzut lub szybko uciekaj za inną zasłonę.
  3. Nie próbuj za wszelką cenę doścignąć Sama. Nie może on całkowicie uciec Tommy'emu i nie możesz go też zabić wcześniej, niż przewidzieli to autorzy gry. Skupiaj się na eliminowaniu zwykłych przeciwników i przechodź do kolejnej lokacji dopiero gdy wszyscy zginą.
  4. Odbieraj pokonanym gangsterom lepsze bronie i amunicję. Skrzynki z amunicją to kolejny rzadki widok w galerii. Polegaj na uzupełnianiu amunicji poprzez docieranie do zwłok przeciwników, którzy używali tego samego rodzaju broni palnej.

Do pierwszych walk dojdzie w dużej okrągłej sali. Polegaj tu na chowaniu się za filarami oraz eksponatami. Nie wychodź na otwartą przestrzeń. Górne balkoniki nie pozwalają niestety na zachodzenie gangsterów od flanki.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie